שירותי מחשוב למכללות ובתי ספר

מכללות ובתי ספר בכל הארץ משתמשות בתוכנות IT כעזר לניהול מידע נכון למרצים ולתמידים, מעקב אחרי סטטוס של מתעניינים בקורסים ובלימודים, אבטחת מידע, שירותי אופיס, מיילים HELP DESK ועוד. לכן ספק של שירותי מחשוב למכללות ובתי ספר וכן פתרון בעיות IT מהיר ושירותי מחשוב איכותיים באופן שוטף עומדים בגדר חובה לכל מוסד לימודי השואף לתת את המענה הטוב ביותר למורים ולתמידים וכן לחסוך בעלויות ולמנוע בעיות בעתיד.

מוסד לימודים לאחר קבלת שירותי מחשוב למכללות ולבתי ספר מחברת גלובל נטוורקס
איך בוחרים ספק שירותי מחשוב למכללות ובתי ספר

איך בוחרים ספק שירותי מחשוב למכללות ולבתי ספר

ישנם המון חברות וספקי שירות IT בשוק, כאשר אנו מחפשים ספק IT מומלץ להיעזר בדגשים הבאים לבחירת ספק אמין ומקצועי שיעשה את העבודה:

המלצות- כאמור למוסדות לימוד בארץ יש צורך בשירותי מחשוב מתקדמים ואיכותיים, לכן חשוב מאוד לשכור את שירותה של ספק מחשוב מומלץ לביצוע העבודה, תוכלו לבקש מהקולגות שלכם מבתי ספר אחרים המלצה על שירותי מחשוב לעסקים ומוסדות לימוד בפרט וכן לבקש מהחברה עצמה לספק לכם המלצות מלקוחות בתחומכם.

הכרת תחום- לכל תחום יש את התוכנות ושירותי המחשוב המיועדים לנישה מסויימת, כך גם למוסדות לימוד, לרוב מובד לימודי  יצטרך תוכנות ניהול מידע, ממשק מיילים מתקדם, אבטחת מידע ( במקרה של זליגת מידע על תלמיד ההשלכות יכולות להיות קשות), תמיכה טכנית ועוד, חשוב מאוד כי ספק שירותי המחשוב שלכם יכיר את התחום ואת התוכנות המורות בתחום ויידע לפתור בעיות ואף להציע דרכים לשפר ולייעל את המערכות השונות.

תכנון לעתיד- חשוב שהספק שלכם יידע לתכנן תוכנית עתידית לעסק שלכם ויידע לעזור במידה ותרצו להרחיב את העסק, לכן מומלץ בפגישת הייעוץ לשאול על תוכניות לעתיד הקרוב ולעתיד הרחוק, בדרך זו תוכלו לקבל דעה על המקצועיות של ספקי השירותים שאתם בוחנים.

מוסד לימודים לאחר קבלת שירותי מחשוב למכללות ולבתי ספר מחברת גלובל נטוורקס
חברת גלובל נטוורקס מספקת שירותי מחשוב למכללות ובתי ספר

השירותים שאנו מספקים למוסודות לימוד

אנו בלוגבל נטוורקס מספקים שירותי IT לעסקים וכן שירותי מחשוב למכללות ובתי ספר בפרט הכוללים:

  1. HELP DESK- אצלנו תקבלו תמיכה טכנית סביב השעון.

  2. שירותי רכש- בהתאם לתקציב ולדרישות אנו נמצא את המחירים הטובים ביותר לכלל ציוד התקשורת.

  3. אבטחת מידע- אנו נשדרג וכן נבנה מחדש במידת הצורך ממשק לאבטחת מידע, ניהול סיסמאות וניהול הרשאות.

  4. גיבוי- אצלנו תוכלו לגבות את כל המידע הקיים והעתידי שלכם על מערכות גיבוי DR מתקדמות וכן תוכלו לקבל שירותי גיבוי ענן.

  5. התקנות ותיקונים- בנוסף לרכש, אנו מבצעים התקנות של של רשתות, תוכנות ומכשירי מחשוב וכן מספקים שירותי תיקונים בנוסף.

  6. מעבדות חומרה- במקרים של בעיות חומרה אנו מספקים שירותי מעבדה מתקדמים.

  7. התממשקות לתוכנות- לנו ניסיון רב בהתממשקות לתוכנות ייחודיות וכן שירותי מחשוב למכללות ובתי ספר כגון: תוכנות IOT, גלבוע, ראשים, אורביט, מערכות CRM ייעודית למוסדות לימוד ועוד!

להזמנות והצעות מחיר אודות שירותי מחשוב למכללות ובתי ספר מגלובל נטוורקס

בחברת גלובל נטוורקס תוכלו למצוא את כל שירותי המחשוב תחת קורת גג אחת! אנו מספקים שירותי גיבוי, שירותי ענן לעסקים,  תמיכה, התקנת תשתיות ועוד. אנו בעלי ניסיון רב במתן שירותי מחשוב לעסקים וכן שירותי מחשוב מכללות ובתי ספר בפרט, אנו מבטיחים את השירות האיכותי ביותר, התוכנות ופתרונות ה- IT המתקדמים ביותר ומענה מקצועי וחם! נשמח  לספק לכם רשימת לקוחות שישמחו להמליץ עלינו ועל שירותי המחשוב למכללות ובתי ספר שאנו  מספקים!

לפרטים ותיאום פגישה ללא כל התחייבות התקשרו עכשיו 072-3901120

להתחלת השיחה
1
צריכים עזרה?
Scan the code
היי 👋
איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן