שירותי מחשוב לסוכנויות ביטוח

סוכנויות ביטוח אשר שואפות למקסם את הרווחים שלהן ולצמצם ככל שניתן את עלויות התפעול, צריכות לשאול את עצמן שאלה אחת ברורה: מה הן עושות בדיוק בכדי לעמוד במטרה הזו? אנו יכולים לומר לכם שהדרך היעילה ביותר לנהל את משאבי האנוש בחברה, לשמור על קשרי לקוחות ולשלוט בכל ההוצאות וההכנסות, תהיה בעזרת שירותי מחשוב לסוכנויות ביטוח אשר הותאמו לכל חברה, לפי אופן הפעילות שלה.

שירותי מחשוב לעסקים עם ביטוח

פתרונות מחשוב לסוכנויות ביטוח?

 • אבטחת מידע – בכדי לדעת שהמידע שלכם תמיד בטוח ושלא תצטרכו להתמודד עם הופעתם של וירוסים או אנשים שרוצים לגנוב את המידע החשוב של החברה בדרך כזו או אחרת, כל האספקט של אבטחת המידע משחק תפקיד משמעותי ביותר.
 • מחשוב ענן – כאשר יש לכם יכולת לנהל את מערכות המחשוב של החברה תוך כדי שימוש בשירותי ענן, אתם תוכלו לייעל פלאים את ההליכים הפנימיים של החברה. שירותי מחשוב לסוכנויות ביטוח אשר כוללות שימוש במחשוב ענן יכולים להיות רבים ומגוונים, וניתן להתאים אותם לפי דרישות הלקוח.
 • גיבוי המידע בצורה נבונה – רוצים לשמור על המידע החשוב שלכם מפני פגיעה פיזית שעלולות לקרות או מחיקה של המידע דרך וירוס שהגיע מהמחשב? הדרך הנכונה לעשות זאת היא בעזרת גיבוי אפקטיבי של כל הקבצים שלכם בשרת ענן, כך שלא משנה מה יקרה, תמיד יהיה לכם את המידע ברשת, זמין להורדה.
 • תוכנת ניהול – אם אתם לא מתכוונים להישאר מאחור עם הפעילות העסקית שלכם, אז שימוש בתוכנת ניהול מתקדמת זה עוד משהו שעשוי לעזור לכם לא מעט. שירותי מחשוב לעסקים אשר כוללים תוכנה ממוחשבת שתעזור לכם לנהל את כל החברה זה משהו שלא יהיה כדאי לכם לוותר עליו בשום מצב.
תמונה של סוכנות ביטוח מקבלת שירותי מחשוב

מגוון פתרונות מחשוב לסוכנויות ביטוח

מרכז תמיכה (HELP DESK) למתן פתרונות משך כל שעות הפעילות.

 1. נציגות של הציוד המתקדם ביותר ובמחירים נוחים.

 2. צוות מיומן ומוסמך להתקנות ותיקונים של מחשבים ורשתות תקשורת.

 3. מעבדה מתקדמת לטיפול בבעיות חומרה ותוכנה.

 4. ניסיון בהתממשקות לתוכנות ייעודיות של סוכני ביטוח ואל מערכות המחשב של חברות הביטוח.

 5. פתרונות לאחסון קבצים ופתרונות סריקה יעילים.

 6. הכרות עם מערכות CRM של סוכני הביטוח : באפי , רבידי תוכנה , שדר ועוד…

 7. במידת הצורך תוכלו לקבל רשימת ממליצים מקרב עמיתכם לענף.
 8. שירותי it  לעסקים ולסוכנויות ביטוח.

 

להצעות מחיר אודות שירותי מחשוב לסוכנויות ביטוח

בכדי שאתם תוכלו להתחיל ולממש את כל המטרות העסקיות של חברת הביטוח שלכם, יהיה כדאי לכם לפנות בהקדם אל גלובל נטוורקס, אשר מעניקים את כל שירותי המחשוב שאתם רק צריכים תחת קורת גג אחת. אם אינכם בטוחים מהם השירותים הראויים וההולמים ביותר בעבור החברה שלכם, אז תוכלו לקבוע עם גלובל נטוורקס פגישת ייעוץ בנושא. אז למה אתם מחכים? לקבלת מידע נוסף או תאום פגישה ללא כל התחייבות 072-3901120

להתחלת השיחה
1
צריכים עזרה?
Scan the code
היי 👋
איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן