שירותי מחשוב לקמעונאים

שירותי מחשוב לקמעונאים תורמים תרומה מכרעת לניהול איכותי של נתוני לקוחות. באמצעות שירותי מחשוב לקמעונאים ניתן לייעל בצורה משמעותית את העבודה, ואף להגן על מסמכים רגישים וסודיים של החברה מפני גורמים לא מורשים אשר עלולים להרע לחברה ולגרום לה לנזקים גדולים וכבדים.

מחשוב לקמעונאים משפר את השירות


מהם שירותי מחשוב לקמעונאים?

שירותי מחשוב לקמעונאים הם אחד הפתרונות הטובים ביותר להגנה על המסחר האלקטרוני מפני גורמים לא מורשים, התקפות סייבר, וירוסים שונים, כופר ועוד. באמצעות שירותי מחשוב לקמעונאים ניתן להגן על מסמכים המכילים חומר רגיש וסודי בשרתי התקשרות בענן, ואף להיכנס אליהם בכל זמן או מקום בו אתם נמצאים, אפילו מהסמארטפון.

מה כוללים שירותי מחשוב לקמעונאים?

שירותי מחשוב לקמעונאים כוללים מגוון פתרונות אשר מגנים על החומר הרגיש של הקמעונאים בשרתי התקשורת בענן. שירותים אלה מתייחסים לנתונים רגישים שונים, כגון: מלאי, פעולות, כספים, התנהגות לקוחות, חיזוי של מגמות לקוחות ותחזיות ביקושים. פתרונות האבטחה כוללים תהליכי אבטחת מידע ובקרה שונים, כגון ניהול אירועים, מעקב בזמן אמת אחרי אירועי אבטחה פנימיים וחיצוניים למניעת איומים, זיהוי וחקירת נקודות התורפה של המערכת באמצעות התקפות פריצה מונעת, פיתוח מותאם אישי, תחזוקה, תמיכה וליווי אישי וכדומה.

למי מתאימים שירותי מחשוב לקמעונאים?

שירותי אבטחת מידע ברשת הענן מתאימים לקמעונאים אשר רוצים להגן על המידע שברשותם. באמצעות שירותי מחשוב לעסקים ניתן להגן על המידע החשוב והסודי מפני גורמים זרים שונים ומפני תוקפים בלתי מורשים בצורה הטובה והמאובטחת ביותר.

יתרונות מחשוב לקמעונאים

באמצעות מחשוב לקמעונאים ניתן ליהנות ממידע מאובטח ברמה הגבוהה ביותר, חיבור  מהיר מהסמארטפון או ממחשב נייד מכל מקום בו נמצאים הקמעונאים, מעקב אחר מידע חסוי ורגיש, ניהול מוצרים, ניהול שרשרת אספקה וגישה מלאה למייל.

כמו-כן, ניתן להנות מהגנת סייבר  מלאה, וירוסים, למנוע חדירת אנשים לא מורשים, ולקבל עיבוד מאובטח של עסקאות, כדי להימנע מנזקים כבדים לחברה.

שירותי מחשוב לקמעונאים עם גלובל נטוורקס

עם גלובל נטוורקס תוכלו ליהנות ממגוון שירותי IT לעסקים, הכוללים פתרונות מקצועיים ומקיפים בתחום הקמעונאות. פתרונות אלה כוללים ייעוץ, תכנון, ליווי והקמה של הלקוח תוך כדי התאמה לצרכי הלקוח. שירותי אלה ניתנים כבר בשלב התכנון ועד לשלב ההתקנה, הניהול והתחזוקה השוטפת של השרתים, לרבות שירותי ענן לעסקים ואבטחת מידע. לאורך כל התהליך הלקוח מקבל תמיכה מלאה וליווי מקצועי בהתאם לבעיה בו הוא נמצא.

לקבלת הצעת מחיר שירותי מחשוב לקמעונאים, התקשרו עוד היום לגלובל נטוורקס בטלפון:   072-3901120

 

להתחלת השיחה
1
צריכים עזרה?
Scan the code
היי 👋
איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן