אבטחת מידע בענן

כיום העסקים מחוברים 24/7 לרשת האינטרנט וכל ניהול המסמכים, קבצים, מידע, תמונות וכו’ מנוהל דרך שירותי מחשוב ענן לעסקים שהגישה אליהם יכולה להתבצע על ידי אינטרנט. וירוסים, רובוטים, תוכנות זדוניות, מתחרים או אפילו עובדים כה רבים, נחושים ומתחדשים כל שנה על מנת לעבור דרך אבטחת המידע שלך. למרות המאמצים הרבים של כל אלה טרם הצליחו לחדור את אבטחת מידע בענן של גלובל נטוורקס.

מה זה אבטחת מידע בענן?

אבטחת מידע היא חלק מהותי ועיקרי בכל שירותי מחשוב לעסקים ומשמשת כמכלול של אמצעים אשר אנו נוקטים על מנת לשמור על המידע שלכם מוגן, סטרילי ולא חשוף לאף תוכנה או אדם. רמת אבטחת המידע משתנה בהתאם לצרכי העסק או הארגון כמו כמות העובדים, סוג המידע, מידת רגישותו ועוד.

באמצעות שירותי אבטחת מידע, שימוש בתוכנות אנטי וירוס ויצירת מודעות אצל העובדים, ניתן לשמור בצורה מאובטחת על כל החומר הנמצא בארגון ולמנוע זליגה ממנו החוצה.

אבטחת מידע בענן של גלובל נטוורקס

אבטחת מידע של גלובל נטוורקס מספקת את מעטפת ההגנה המושלמת עבור הארגון שלך. חברתנו מעסיקה את מיטב מומחי אבטחת מידע. אנו מספקים מבחר רחב של שירותים לעסקים אשר מבוססים על ענן.

אובדן של מידע ונתונים חשובים של הארגון עלולים לגרום לנזק עצום, הפסדים כספיים ואף איבוד לקוחות. גלובל נטוורקס מספקים שירותי אבטחת מידע בענן לעסקים ומבטיחים מקום בו כל המידע יישמר בבטחה. שירותנו מבוססים על הטכנולוגיה המתקדמת והחדשנית ביותר וכן רמות בטיחות גבוהות ובלי פשרות על מנת לאפשר לעסק שלך להיות בראש שקט מבלי לדאוג לדבר.

אולי יעניין אותך גם שירותי גיבוי בענן לעסקים >>

למה חשוב כל כך לאבטח את המידע שלנו ואיך זה מתבצע?

לצד יתרונותיה הרבים של הטכנולוגיה והתקדמותה, חשוב מאוד להבין שאנחנו חשופים יותר לפגיעות ברמת גניבת המידע הזורם לכם בעסק – זה יכול להיות מידע רגיש, מידע מקצועי מסווג או מידע אישי שאינכם רוצים שיגיע לידיים הלא נכונות.

העבודה בענן אמנם מאפשרת לנו עבודה קלה ונוחה ברמת החיבור מרחוק, אפשרויות הגיבוי המתקדמות, אך במידה והתכנים שלנו נפרצים, הפגיעה עלולה להיות חמורה.

המטרה של אבטחת מידע בענן הינו להגן על הארגון שלכם מפני כל הפירצות הקיימות לרבות מיילים, ספאמים, חסימת אתרים זדוניים, הקשחת הענן, תוכנות אנטי וירוס וכו’.

מה כוללים השירותים של גלובל נטוורקס

  • אבטחה של חוות שרתים
  • הגנה על חומרה
  • שירותי ייעוץ אבטחת מידע
  • אבטחת נתונים
  • הגדרת רשת פרטית
  • ניטור שרת

האם כל עסק צריך אבטחת מידע בענן?

אם אתם עדיין לא בטוחים שהעסק שלכם צריך אבטחת מידע בענן, הגיע הזמן שנתחיל לדבר במספרים קצת.

  1. בעולם, בכל כ-39 שניות מתרחשת פרצת אבטחה. זה יכול להיות אמנם פירצה קלה ולעיתים כזו שמוזמנת, אבל לרוב מדובר בפירצה שלא הוזמנה מראש.
  2. 1 מתוך 131 מיילים שתקבלו בממוצע יכיל נוזקה כזו אחרת.
  3. בשנה האחרונה הוכפלו מספר הארגונים בעולם אשר נדבקו בתוכנות זדוניות.
  4. 80% מהעסקים בעולם (כולל את ארץ ישראל היפה שלנו), אשר לא היו בענן – חוו תקיפת סייבר לחת לפחות (המספרים מעודכנים לשנת 2017).

תאמינו לנו, אתם רוצים להישאר מחוץ לסטטיסטיקה. צרו קשר עוד היום עם מומחה של גלובל נטוורקס ותקבלו הצעת מחיר לחבילה מותאם לעסק שלכם.

ענן זה הליבה של העסק, כל המידע הכי רגיש של החברה עובר בענן ולכן הענן צריך להיות הכי מאובטח שיש

היינו ממליצים לבדוק לפחות פעם בחצי שנה או אחרי שינויים קריטים מהסיבה שתמיד יש שינויים בענן ויש חלושות חדשות שמתגלות כל כמה זמן .

בדיקת שירותים בדיקת הרשאות בדיקת גישה בדיקת חולשות ידועות

זכרו כי אובדן מידע משמע אובדן חודשים של עבודה ועלויות מאוד גבוהות בשחזור ותיקון. לכן חשוב מאוד לוודא כי אתם עושים אבטחת מידע בענן. אל תתפשרו על שירותים אלו, הגנו על המידע של העסק שלכם!

לפרטים נוספים ומגוון הטבות אתם מוזמנים להשאיר פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם או להתקשר אלינו 072-3901120

 

להתחלת השיחה
1
צריכים עזרה?
Scan the code
היי 👋
איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן