שירותי ענן לעסקים

בכל זמן ומכל מקום

שירותי ענן לעסקים ולחברות סטארט-אפ הם שירותים הזמינים באמצעות שרת מחשוב ענן מרוחק ולא שרת באתר. פתרונות מדרגיים אלה מנוהלים על ידי צד שלישי ומספקים למשתמשים גישה לשירותי מחשוב כגון ניתוח או רשת באמצעות האינטרנט.

הפחתת עלויות משמעותית

תפקוד שוטף של המערכת באופן המיטבי והיעיל ביותר.

למה לבחור בשירותי ענן לעסקים?

שירותי ענן לעסקים מציעים יתרונות רבי עוצמה עבור הארגון, החל מפריון רב יותר ויעילות משופרת ועד להפחתת עלויות משמעותית וניהול IT פשוט יותר. מחשוב ענן ארגוני יכול גם לאפשר את השירותים הניידים שעובדים משתמשים בהם יותר ויותר בעת גישה לנתונים ויישומים ארגוניים.

כיום קשה מאוד למצוא עסק או ארגון ללא מערכת מחשבים. כולם זקוקים למכלול משאבי מחשב ואלו חיוניים מאוד לתפקוד שוטף של המערכת באופן המיטבי והיעיל ביותר. כל בעל עסק יודע כי רכישת משאבי מחשוב כוללת הוצאות כספיות עצומות שלא תמיד מתקזזות עם הזמן כמו לדוגמא חידוש מערכות מחשוב, שרתים, מערכות גיבוי  ועוד. החדשות הטובות הן, שיש פתרון – שירותי ענן לעסקים.

מה הלקוחות שלנו מספרים

אשר בוחבוט
אשר בוחבוט
מנהל מט"שים
קרא עוד
ברצוני להמליץ בחום על חברת גלובל נטוורקס איי טי פרופשיונלס בראשות ירון כהן. החברה נותנת שירותי מחשוב לחברת מפעלי ביוב וטיהור ירושלים בע"מ במכון טיהור השפכים )מט"ש( ירושלים-שורק, במט"ש הר חומה ובמט"ש אוג. התמיכה ניתנת לכל מחשבי הארגון, כ-50 מחשבים, שרתים פיזיים, שרתים בסביבה וירטואלית רשת בטופולוגיה רב שכבתית מורכבת, ציוד היקפי, תמיכה במשתמשי הקצה, טיפול בגיבויים בכמה רמות, שירותי אבטחה ואינטרנט וסיוע בכתיבת נהלים. כבעל ידע בתחום, אני יכול להעיד על רמה מקצועית טובה בכל הקשור לרשתות, שרתים ותחנות עבודה מבוססות windwos. השירות ניתן באופן אדיב ותמיד ישנה נכונות לסייע, גם בנושאים פחות שגרתיים
רמי ספיר
רמי ספיר
מנהל משרד "יהודה רוה"
קרא עוד
למשרד עו"ד יהודה רוה יש מערך של כ-60 תחנות קצה+שרתים. אני מאשר בזאת כי חברת גלובל נטוורקס מספקת לנו מזה כ-6 שנים את שרותי המחשוב בתחום החומרה, תוכנה , מערכות הפעלה וסיסטם. השרות אשר מספקת חברת גלובל נטוורקס עונה לכל דרישותינו ואף מעבר לכך, הן בתחום השרות המנהלי והן בתחום השרות המקצועי.
אודי דינר
אודי דינר
י.ק.ב סוכנות ביטוח בע"מ
קרא עוד
אנו כסוכנות ביטוח גדולה ומובילה במשק, קשורים עם הנ"ל זה למעלה מ10 שנים. להתרשמותנו והיכרותנו העמוקה, החברה מקצועית ביותר. אנו מקבלים מענה מהיר, ופתרונות לשביעות רצוננו ותוך זמן קצר. השירות הניתן הינו בגין 20 עמדות מחשוב בירושלים ועוד כ15 בפ"ת. אנשיה בכלל והעומד בראשה בפרט, בעלי יחס אנושי מעולים, ומאפשרים מרחב פורה לשיתופי פעולה, וסביבת עבודה נוחה ונעימה.
נועה צייגפינגר עברי
נועה צייגפינגר עברי
הרשות לפיתוח ירושלים
קרא עוד
לתאגיד הרשות לפיתוח ירושלים ישנו מערך מחשוב בהיקף של כ- 40 תחנות קצה + חדר שרתים אנו מאשרים בזאת כי חברת גלובל נטוורקס מספקת לנו מזה למעלה מ- 10 שנים את שירותי המחשוב בתחום החומרה, תוכנה, מערכות הפעלה וסיסטם השרות אשר מספקת חברת גלובל נטוורקס עונה לכל דרישותינו ואף מעבר לכן, הן בתחום השרות המנהלי, והן בתחום השרות המקצועי.
יוסי תנורי
יוסי תנורי
המגבית המאוחדת לישראל
קרא עוד
מגבית ‏קנדה ‏עובדת‏ עם ‏חברת ‏גלובל ‏נטוורקס ‏משנת ‏2005 בכדי ‏לייצר ‏סביבת ‏עבודה ‏ממוחשבת,‏יעילה‏ וחדשנית ‏על ‏מנת ‏לקדם ‏את ‏מטרותינו ‏בצורה ‏המיטבית. ‏החברה ‏מספקת ‏מענה ‏לכל ‏בעיה בעזרת ‏צוות אמין, מקצועי ‏וזמין ‏לכל‏שאלה‏ ובכל ‏עת. לאורך‏ כל‏ שנות ‏עבודתנו המשותפת,‏החברה ‏הציעה‏ דרכים ‏לשיפור ‏וקידום ‏סביבת‏ העבודה ‏הממוחשבת‏ במגבית קנדה וזאת‏ תוך ‏ליווי ‏צמוד‏ו הדרכה ‏בכל ‏צעד‏ ושעל. ‏כמו ‏כן ,‏החברה ‏עומדת ‏לשרותינו ‏בתפעולם‏ השוטף‏ של‏ המערכות ‏השונות ‏ובפתרון ‏בעיות.‏
הקודם
הבא

לקבלת הצעת מחיר לשירותי ענן לעסקים השאירו פרטים

לקוחותינו

מה זה שירותי ענן לעסקים?

ענן לעסקים הוא חלק עיקרי וחשוב בכל שירותי מחשוב לעסקים  ומשמעותו שכל מה שצריך לצורך תפקוד של כלל מערכות המחשוב בעסק או בארגון מסופק, מאובטח ומתוחזק על ידי ספק שירותי מחשוב. לספק זה יש דבר הנקרא “חוות שרתים” אשר נמצאת ברשת האינטרנט ומאפשרת לאחסן אינפורמציה במקום אחר שלא ברשות המשתמש. שירותי ענן לעסקים מאפשרים ללקוח ליהנות מכלל היתרונות של החווה, זמינות 24/7 , אבטחה פיסית, מערכות קירור מתקדמות, אבטחה לוגית, גיבויים מהירים ואפשרות התאוששות מאסון. כמו כן, אין צורך לקנות ולנהל מערכות ומשאבי מחשוב. 

מחשוב הענן הפרטי לעסקים בחברת גלובל נטווורקס , מאפשר ללקוחותינו להעביר את השרתים המקומיים – חלקם או כולם אל ענן המחשוב ללא מגבלה של מקום רישוי ומשאבים. מעבר לכך מערך אחסון מרכזי יתיר וזמין, תעבורה מאובטחת ומהירה וטיפול בתקלות ובשירות שנע סביב השעון 24/7, היתרון הגדול  של מחשוב ענן פרטי לעסקים הינו החיסכון הניכר בעלויות במקביל לנוחות השליטה והפעלה וניצול מלא של כוח המחשוב הנדרש בלבד . הלקוח מתעסק בליבת  העסק ולא במחשוב.

ענן פרטי לעסקים מורכב משרתים וירטואלים המאוחסנים ב DATA CENTER הנמצא בחוות שרתים. ענן פרטי לעסקים הינו איחוד של משאבי המחשוב בארגון תחת תשתית וירטואלית מופרדת מתוך ענן ציבורי מורחב, תוך שילוב עם פתרונות וירטואליים נוספים והוספת מערכות ניהול ובקרה מתקדמות.

מחשוב ענן

מחשוב ענן הוא סוג נוסף של שירותי מחשוב אשר ניתנים למשתמש על ידי מחשב מרוחק אליו מתחברים דרך רשת האינטרנט. הביטוי “ענן” הוא דימוי לרשת האינטרנט בו נמצאים כל הנתונים הדיגיטליים של הארגון/עסק. מחשוב ענן מאפשר שכל החומרים והנתונים של העסק/ארגון שלך מגובים באופן כזה שדבר לא יוכל לקרות בהם. כל איבוד נתונים מסיבה כזו או אחרת יוכל להיפתר על ידי שירותי מחשוב ענן בשחזור הנעשה במהירות ובפשטות.

יתרון נוסף של שירותי מחשוב ענן הוא שאין צורך באגירת מכשירים ישנים שעסקים היו משתמשים בהם עבר לגיבויים כדוגמת דיסקים חיצוניים אשר היו מסכנים את בעל העסק בגניבת מידע, נזקים חיצוניים כמו לחות, מים או שריפה ובאופן זה כל הנתונים שלך לא הולכים לאיבוד ומוגנים בדרך המתקדמת והבטוחה ביותר.

שירותי מחשוב ענן שאנו מציעים

חברת גלובל נטוורקס הינה החברה המובילה במתן שירותי מחשוב ענן ומציעה פתרונות מתקדמים המתואמים לכל לקוח אישית:

 • שירותי גיבוי ענן
 • מכירת תשתיות ענן
 • ענן פרטי לעסקים
 • פתרונות הדפסה וסריקה בענן
 • הקמת שרתים בענן ציבורי
 • אמאזון וגוגל
 • העברת ארגונים ל G-SUITE

מחשוב ענן לעסקים אצל גלובל נטוורקס

גלובל נטוורקס מעניקה שירותי מחשוב ענן לעסקים שמאפשרים לכל עסק וארגון להפעיל מערכות מחשוב בקלות רבה ובמחירים נוחים ללא השקעה. שירותי ענן לעסקים מבטיחה לכם את הביצועים, ההגנה והזמינות המרבית של מערכות המחשוב שלכם. במקום לרכוש שרתים פיזיים ולהתעסק באיתור מרחב מתאים, רכישת מערכות ותוכנות תומכות, מערכות אזעקה וכיבוי אש – אתם יכולים לקבל את כל אלה מחברת מחשוב גלובל נטוורקס המספקת ללקוחותיה שירותי מחשוב לעסקים קטנים וגדולים, וליהנות ממגוון הפתרונות העצום של חברתנו.

דוגמאות לשירותי ענן לעסקים

היתרונות של שירותי ענן לעסקים וסטארט-אפים תלויים בתעשייה עצמה. ארגונים רבים עשויים להשתמש בענן באפשרויות הבאות:

ניהול עם יכולת הרחבה
אחד היתרונות העיקריים של שירותי ענן הוא המדרגיות שלהם, כלומר ארגונים יכולים להגדיל את הביקוש על פי הצורך העסקי מבלי להשפיע לרעה על הביצועים.
זה מועיל במיוחד עבור ארגונים שהשימוש בהם עלול לחוות שיאים ושפל.

שירותי הזרמת וידאו מקוונים, למשל, עשויים לחוות עליות גדולות בהיקפי המשתמשים, מה שעלול להעיק על השרתים. על ידי שימוש בשירותי ענן לעסקים,
חברות אלה אינן צריכות להפעיל לחץ זה על השרתים הפנימיים שלהן, ובכך לאפשר הרחבת בסיסי הלקוחות מבלי להשקיע בתשתיות.

ניהול קשרי לקוחות
משתמשים יכולים לנהל מרחוק את מאגרי הלקוחות שלהם ולעדכן רשומות באמצעות תוכנות כשירות מודלים. מספר משתמשים יכולים
לבצע שינויים ברשומות בו זמנית, תוך שמירה על אבטחת נתונים וגישה אליהם בקלות באמצעות דפדפן אינטרנט.

גיבוי ושחזור
חברות יכולות לחסוך עלויות משמעותיות בבניית תשתיות ותחזוקה על ידי העברת אחסון נתונים לענן. ספק שירותי ענן של צד שלישי אחראי על הנתונים,
ומבטיח גם אבטחה בתוספת תאימות ועניינים משפטיים. גיבוי ענן מגביר את הגמישות עם גיבוי לפי דרישה ויכולת אחסון גדולה יותר.
ניתן לשחזר נתונים גם מהר יותר מאחר שהם מאוחסנים ברשת ולא במקום פיזי אחד.

ניתוח נתונים גדולים
מדעני נתונים רשאים לגשת לכל נתוני הארגון לצורך ניתוח באמצעות מחשוב ענן. זה חיוני לצורך חיזוי וחיזוי בעיות פוטנציאליות.
פתרונות ענן מאפשרים למשתמשים לנהל כמויות גדולות של נתונים מרחוק בעזרת כלי נתונים לחפירת קוד פתוח.

חברות עשויות לפנות גם לשירותי ענן עבור:

 • תקשורת, החל מיומני דוא”ל ועד שירותי מסנג’רים וצ’טבוטים
 • יצירה ועדכון מסמכים כגון עיבוד תמלילים מרחוק
 • פיתוח אפליקציות לאינטרנט ולנייד
 • בדיקה ופיתוח להשקת אפליקציות
 • רשת חברתית, לטיפול בכמויות גדולות של נתונים

יתרונות בשירותי ענן לעסקים

 • נפח האחסון דינמי וניתן לצמיחה בכל רגע נתון בענן הפרטי מאפשר, התחברות לסביבה SAN ו-NAS.
 • מערך גיבוי מהיר המאפשר לגבות ולשחזר נתונים בצורה מהירה.
 • קווי תקשורת מהירים המספקים חווית משתמש כמעט זהה לרשת מקומית.
 • פתרונות גישה מאובטחים מרחוק למשתמשים VPN ו SSLVPN.
 • מערכות אבטחת מידע מתקדמות ותאימות לרגולציות שונות .

לגלובל נטוורקס שני דאטה סנטרים בארץ ואירופה המאחסנים עשרות שרתים, בואו גם אתם להיות חלק משירותי הענן שלנו

לקבלת פרטים נוספים התקשרו אלינו או השאירו פרטים ללא התחייבות ונציגנו ישמחו לחזור אליכם בהקדם.

מידע מקצועי אודות שירותי ענן

שירותי ענן מומלצים

הקמת שירותי ענן , מאפשרים השכרה של IT כאלטרנטיבה לרכישתו. הענן עם כך, הוא סוג של שירות מחשוב שניתן למשתמש באמצעות מחשב מרוחק אליו, דרך

קרא עוד »

איך עושים גיבוי בענן?

גיבוי בענן מאפשר להעביר את הקבצים שלנו לשרת מרוחק שיחזיק אותם עבורנו לפרק זמן ממושך. בזמן הגיבוי מעבירים את הקבצים מהמחשב הביתי לשרת, ושם הם

קרא עוד »

מה זה VDI?

VDI הוא פתרון מוכח למנהלי IT שמנסים לנעול את אבטחת IT כאשר הם מאפשרים לכוח עבודה מרוחק. מתן אפשרות לעובדים לעבוד מהבית מעלה חששות אבטחת

קרא עוד »

מחשוב ענן לעסקים: מה הם היתרונות?

מחשוב ענן לעסקים הפך בשנים האחרונות לביטוי שגור ולבחירתם הטבעית של אלפי עסקים וארגונים בארץ קטנים כגדולים. כאשר אנחנו יורדים לעובי הקורה אנו רואים לא מעט יתרונות:

 • תועלת כלכלית – מחשוב ענן לעסקים נחשב אחד מן הפריטים “היוקרתיים” ביותר שיש לעולם הטכנולוגיה להציע. אך בהתאם לתמורה ולתועלת שלו איננו יקר כלל. כיום כל ארגון יכול ליהנות מן טכנולוגיה מתקדמת ביותר המותאמת לצרכים שלו במחיר אטרקטיבי. 
 • זמינות מלאה – כאשר אנחנו עובדים עם שירות מחשוב ענן לעסקים אנו נהנים מזמינות מלאה לאורך כל שעות היממה. כל מוצרי ה-IT של החברה זמינים עבורנו בכל עת ללא צורך בפעולות תחזוקה וגיבוי יום-יומיות. כל אחד מן המשתמשים המורשים יוכל להיכנס לענן ולבצע פעולות מוגדרות אשר יש באפשרותו את ההרשאה לבצע אותן. באמצעות מחשוב ענן עסקים וארגונים רבים מצליחים לקדם אלפי מונים את התהליכים העסקיים שלהם מאחר ואתם ועובדי הארגון יכולים לבצע מגוון רחב של פעולות בכל זמן ובכל מיקום גיאוגרפי.
 • שירות בהתאמה אישית לצרכים – כאשר אנחנו מדברים על מחשוב ענן לעסקים אנו מדברים על כותרת כללית למגוון רחב של שירותים הניתנים בהתאמה אישית. ניתן לבצע התאמה אישית לצרכים שלכם ואף לתת פתרונות יצירתיים תוך כדי תנועה, כך שאם תדרשו ליותר ו/או פחות כוח מחשוב, משאבים ומשתמשים תוכלו לפתור זאת בצורה מהירה ואיכותית.
 • אבטחת מידע – לרוב חברות המתמחות במחשוב ענן לעסקים יתמחו באבטחת מידע על שלל צורותיו. כמו כן מרבית הארגונים והעסקים אינם משקיעים מספיק משאבים, כסף וזמן בניהול נכון של אבטחת המידע שלהם. יחד עם מחשוב ענן לעסקים אנו נהנים משירותי אבטחת מידע איכותיים אשר עוזרים לשמור על הנתונים והדאטה העסקי שלנו בכל שלב נתון.
 • חסכון במשאבים – זהו יתרון נוסף עבור מחשוב ענן לעסקים. באמצעות התאמה של פתרון מחשוב ענן לעסקים עסקים וארגונים רבים חוסכים משאבים רבים מאחר ואינם צריכים להשקיע כסף וזמן ברכישת ציוד, תחזוקה שוטפת, חשמל, כוח אדם, מקומות אחסון, אבטחה ושאר ירקות – מה שמהווה עבור רבים מהם שקט נפשי גדול, חסכון במשאבים וחיסכון כספי רב.

מה הם השירותים הניתנים במסגרת שירותי ענן?

במסגרת שירותי ענן אנו רואים מגוון רחב של שירותים הניתנים בהתאמה אישית, לרבות – גיבוי נתונים בענן, אבטחת מידע בענן, מחשוב ענן בהתאמה אישית לצרכים שלכם, מרכזייה בענן, מכירת תשתיות ענן, פתרונות הדפסה וסריקה, אמזון וגוגל, העברת ארגונים לg-suite, הקמת שרתים בענן ציבורי של Azure לצד שירותים נוספים. אנו מאמינים כי יש צורך לתפור את סוג השירות והיקף השירות לכל לקוח בהתאם לדרישות ולצרכיו העסקיים.

החשיבות בעבודה עם חברה המתמחה בשירותי ענן

מחשוב ענן לעסקים איננה מלאכה פשוטה וטומנת בחובה אתגרים רבים, לכן אין מן הנמנע שעבודה זו תתבצע על ידי בעלי מקצוע המתמחים בתחום. אנו רואים חשיבות רבה בעבודה עם חברה בעלת ניסיון, ותק ומוניטין בעולמות הענן אשר תדע לאפיין יחד איתכם את הצרכים שלכם ולספק עבורכם מעטפת מלאה תחת קורת גג אחת. לכן לפני שאתם ניגשים לבחור את פתרון הענן שלכם אנו ממליצים לכם להתייעץ עם אנשי מקצוע המתמחים בתחום.

אמרתם שירותי ענן אמרתם גלובל נטוורקס

חברת גלובל נטוורקס איי.טי פרופשיונלס בע”מ הוקמה בשנת 2001 ונחשבת כיום לאחת מן החברות המובילות והמוערכות ביותר בעולם טכנולוגיית המידע. החברה חרטה לדגלה אמינות, הקשבה לצרכי הלקוח, איכות ושלמות ביצוע – אלו מהווים את הבסיס לצמיחה האין סופית של החברה.

החברה הפכה במרוצת השנים לבחירתם הטבעית של ארגונים רבים ומתמחה בשיפור יעילות ואיכות העבודה לצד הטמעה נכונה והתאמת שירותי ענן. 

אנו מזמינים אתכם להצטרף אל חוג לקוחותינו ולבחור נכון – בוחרים גלובל נטוורקס.

להתחלת השיחה
1
צריכים עזרה?
Scan the code
היי 👋
איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן