שירותי אבטחת מידע לעסקים

שומרים על המידע של העסק שלכם

בין אם אתה עסק גדול או קטן שירותי אבטחת מידע לעסקים הם קריטיים וחיוניים מהסיבה הפשוטה שעסקים רבים מחזיקים כיום מידע חסוי ומסווג כגון מידע אישי של לקוחות, מידע רפואי של לקוחות , פרטי חשבונות בנק  , פרטים על אמצעי תשלום ועוד . מעבר לפרטים אלה, רבים מבעלי העסקים מאחסנים על שרתי החברה או בענן  מידע רב שעלול למצוא את עצמו עומד בסיכון במידה ומתרחשת התקפת סייבר. תארו לעצמכם שאתם בוקר אחד באים לעבודה ואתם מגלים שהגישה לכל נתוני הארגון, הקבצים, מסמכים, תמונות –  חסומה ?

פתרון מידי לכל בעיית מחשוב!

פתרון מידי לכל בעיית מחשוב ברגע אמת בזמינות 24/7!!

למה לבחור בשירותי אבטחת מידע לעסקים?

אם לא נקטתם בצעדים הנכונים כגון: טיפול בבקרות הגישה למערכות השונות , הקשחת ססמאות, גיבויים תכופים הנבדקים אחת לתקופה, שחזורי נסיון  ופעולות  אבטחת מידע מתאימות   – אתם עלולים למצא את עצמכם משלמים כופר המגיע לעשרות אלפי שקלים להאקרים ,  או עוברים על החוק במידה ומדובר בדלף מידע  חמור ולכן, ישנה חשיבות גדולה להקדים תרופה למכה, ולדאוג לאבטחת מידע איכותית מבעוד מועד. 

שירותי אבטחת מידע בגלובל נטוורקס

מרבית הפריצות ומתקפות הסייבר מתרחשות דרך רשת האינטרנט. דרכי הפריצות כיום מגוונות וכל פעם מתחדשות ובהתאם אליהם – כך גם תחום אבטחת המידע נמצא בשינוי והתפתחות תמידית ולכן חשוב מאוד לשכור שירותי חברות אבטחת מידע שמעודכנות על כל חידוש אסטרטגיות פריצה וכן מיומנת בחסימה ומניעת גורמים אלו.

*חברת גלובל נטוורקס מוסמכת תקן אבטחת מידע  ISO 27001 ותקן אבטחת מידע רפואי  ISO 27799

גלובל נטוורקס מתמחה במתן שירותי אבטחת מידע לעסקים ומציעה מגוון רחב של פתרונות מתקדמים , פעולות אדמיניסטרטיביות, הדרכות מודעות בנושאי אבטחת מידע, ותוכנות אבטחת מידע ייעודיות. סל השירותים הרחב שאנו מציעים מאפשר התאמה של חליפת ההגנה האולטימטיבית לכל עסק וארגון ומספקת מענה לכל אתגר החל מבחינת התהליכים העסקיים וכלה בפן הטכנולוגי. שירותנו כוללים:

 • סקרי פערי אבטחת מידע
 • קביעה ובניית נהלי אבטחת מידע
 • מערכות סינון דואר
 • מערכות ניהול פיירוול
 • מערכות ניהול בקרות גישה לרשת
 • טיפול ומניעת וירוס כופר
 • סקירת איומי אבטחת מידע
 • צוות תגובה מהירה
 • שירותי SIEM/SOC
 • פתרונות אבטחת מידע

פתרונות אבטחת מידע לעסקים

אנו בגלובס נטוורקס משתמשים בטכנולוגיה המתקדמת והאמינה ביותר ומספקת שירותי מחשוב לעסקים וכמו כן שיבטיחו לכם מתן פתרונות אבטחת מידע מיידים עם חדשנות מתמדת וצוות מתכנתים מקצועי בעל מוניטין של שנים.

כמו כן, חברתנו מתמחה בייעוץ אבטחת מידע ואנו מציעים לעסקים חבילת שירותים שמיועדת להגן על עסקכם מאיומים ולמנוע טעויות שווא על ידי שירותי הדרכה ובקרה מגוונים:

 • הכוונה והדרכת משתמשי קצה
 • נוהל קבלת עובדים חדשים וכן נוהל עזיבת עובדים
 • אבטחת מחשבים ניידים/נייחים
 • אבטחת מכשירים ניידים
 • הקשחת שרתים
 • מנעת גישה ובקרות מפצות
 • ביצוע ניטור ובקרה
 • ביצוע מבדקי חדירה
 • ביצוע סקרי אבטחת מידע
 • טיפול בתוכנות זדוניות
 • טיפול בזליגת מידע
 • הוצאת מידע מארגון/הכנסתו

אל תסכנו את הנתונים של העסק / הארגון שלכם פנו אל גלובל נטוורקס עוד היום עבור שירותי אבטחת מידע לעסקים. השאירו פרטים ונציגנו ישמחו לחזור אליכם או התקשרו בטלפון 02-6730999

מי יכול להיתרם משירותי אבטחת מידע?

בסופו של דבר, כל עסק כיום משתמש בציוד מחשוב לטובת אחסון של מידע משמעותי. ולכן, מרבית העסקים יכולים להיתרם משירותי אבטחת מידע אשר ימנעו תרחישים לא נעימים של פריצות, אובדן גישה או לחילופין מחיקה מוחלטת של המידע המשמעותי כל כך עבור בית העסק והלקוחות. שירותי אבטחת מידע יכולים להתאים למשרדי עורכי דין ורופאים, חנויות ורשתות ולמעשה – לכולם. 

מה כולל שירות אבטחת מידע איכותי?

מציאה של איש מקצוע אשר מתמחה באבטחת מידע היא לא עניין יותר מידי מורכב – חיפוש פשוט בגוגל יעניק לכם רשומה ארוכה של חברות שיותר מישמחו לספק את שירותיהן לקהל הרחב. עם זאת, ישנה חשיבות גדולה בבחירת שירות אבטחת מידע שהוא ברמה גבוהה ומספקת. שירותי אבטחת מידע ברמה גבוהה יכללו כמה רבדים משמעותיים עליהם יושם דגש – בחינת האבטחה הנוכחית, הגברת האבטחה ושיפורה ותדרוך של העובדים בבית העסק. 

כלומר, לצד התקנת תוכנות האבטחה על השרתים והמחשבים אשר משמשים את המנהלים והעובדים, השירות כולל תדרוך של אנשי הצוות ואף בחינה של האבטחה הנוכחית באמצעות מבחני חדירה וסקרי אבטחת מידע. כמובן שבמידת הצורך שירות אבטחת מידע איכותי כולל גם ניהול של אירועי זליגת מידע וטיפול בתוכנות זדוניות. 

אבטחת מידע לעסקים קטנים

עסקים קטנים הם קורבן קל יחסית להתקפות סייבר, מכיוון שלרוב אין להם את המשאבים או המומחיות להשקיע באבטחת מידע ברמה גבוהה. עם זאת, התקפת סייבר עלולה לגרום לנזק משמעותי לעסק קטן, ואף להוביל לסגירתו.

קצת עלינו

אנחנו ב-Global Networks, מאמינים בחשיבות של אבטחת מידע איכותית לטובת ניהול רגוע ואחראי של כל בית עסק בשגרה. שירותי האבטחה האיכותיים שלנו מלווים כמובן בחיוך, תמיכה ויחס אישי. אם כל זה מדבר אליכם, אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ולהתייעץ ולחשוב ובמידת הצורך להיעזר בשירותים שלנו. בהצלחה!

אילו עסקים צריכים שירותי אבטחת מידע?

אבטחת מידע לצד פתרונות מחשוב נוספים הפכו בשנים האחרונות למוצר צריכה בסיסי לעסקים, חברות ויזמים רבים. ב2 העשורים האחרונים אנו רואים נהירה ומעבר מן השיטות המסורתיות לדיגיטל ולרשת במעבר חד ומהיר. כיום כל עסק, חברה, יזם ואף אתר מכירות הפועל און-ליין יצטרך שירותי אבטחת מידע. אם עד לפני מספר עשורים העסק שלנו היה פרונטלי היום העסק שלנו כבר מזמן הפך להיות גם דיגיטלי ופתוח לכולם.

אנו עדים למקרים רבים בהם מתחרים, קולגות ואף גורמים עוינים מנסים למצוא פרצות, להתחקות אחרי הפעולות שלכם ולקבל גישה אל קבצים ואל המערכות השונות בעסק שלכם. לכן אנו מאמינים כי שירותי אבטחת מידע הינם הכרחיים כבר מן השלב הראשון של העסק שלכם – כך תוכלו לשמור על כל הקבצים המאוחסנים אצלכם בעסק לצד התהליכים העסקיים השונים בטוחים.

כיום בישראל אנו רואים מגוון רחב של פשיעות סייבר המכוונות כתוצאה מקולגות, מתחרים, גורמים עוינים ובמציאות בה אנו חיים לעיתים גם מגורמי טרור אשר רוצים לפגוע במטרות ישראליות. לכן אנו נצטרך לעבוד יחד עם חברה המתמחה בשירותי אבטחת מידע אשר תדע לספק לנו מעטפת אבטחתית מלאה בכל הקשור לאבטחת המידע של העסק שלנו.

מתקפות סייבר – מדוע הן קורות?

כפי שכבר הצלחתם להבין מתקפות סייבר הפכו לדבר שבשגרה בשנים האחרונות כאשר ישראל נחשבת אחת השחקניות המובילות בעולמות ההתקפות בסייבר. אנו למדים כי מתקפות אלו לרוב יגיעו כתוצאה מגורם חוץ ארגוני (לעיתים גם מגורם ארגוני-לכן אנו רואים חשיבות בניהול נכון של מערכות המחשוב) בגלל מגוון רחב של סיבות:

 • כופר – אם עד לפני מספר עשורים היו חוטפים אנשים לשם קבלת כופר, כיום אפשר לעשות הכל מרחוק ומבלי ללכלך את הידיים יותר מדי. באמצעות פרצות במערכת האבטחה שלכם יכולים גורמים מזיקים לחסום את הגישה שלכם אל השירותים, לאיים במחיקה של קבצים לצד אימונים נוספים עד לתשלום כופר. מדובר באחת מן מתקפות הסייבר השכיחות ביותר אשר נעשות לרוב ללא שום אינטרס לפגוע במערכות העסקיות שלכם אלא מרצון לכסף קלו מהיר.
 • טרור אינטרנטי – מתקפות אלו לא מאופיינות בהרבה מן מדינות העולם, אך נחשבת לנפוצה ושכיחה מאוד בישראל. במציאות בה אנו חיים גורמי טרור רבים מעוניינים לפגוע בתשתיות של עסקים ישראליים במטרה להשבית אותם, לפרסם את הנתונים שלהם ולפגוע בהם.
 • ריגול – פרצות אלו נעשות לרוב בקרב קולגות, מתחרים ויזמים המעוניינים לאסוף מידע תחרותי אודות החברה שלכם. באמצעות ריגול יכולים המתחרים והקולגות שלכם תמיד להיות צעד אחד לפניכם ואף למנוע ממכם לפעול לשם יישום פרויקטים מסוימים.
 • איסוף דאטה – אנו עדים לחברות וגורמים רבים אשר מעוניינים לאסוף דאטה על מנת להגדיל את מעגל הלקוחות שלהם לצד סיבות נוספות. דרך איסוף דאטה אפשר להגיע אל קהלים ייעודים לפי אזורים בארץ ובעולם, גיל, מין, הרגלי צריכה ולפעמים גם העדפה מינית והכנסה חודשית.

החשיבות בעבודה עם חברה המתמחה במלאכת אבטחת מידע לעסקים

כיום אנו רואים עשרות ואף מאות חברות המציעות שירותי אבטחת מידע לעסקים. כתוצאה מכך בעלי עסקים רבים הולכים לאיבוד ולא יודעים איך לבחור את החברה הטובה ביותר עבורם. אנו רואים חשיבות בעבודה עם חברה המתמחה במלאכת אבטחת מידע לעסקים. אנו נרצה לבדוק שהחברה איתה אנו עובדים הינה בחרה בעלת ניסיון, ותק ומוניטין בעולם האבטחה ומספקת מגוון רחב של שירותים משלימים נוספים תחת קורת גג אחת.

ייעוץ אבטחת מידע לעסקים: הגנה על הנכסים הדיגיטליים שלך בעולם המקוון

בעולם הדיגיטלי של היום, אבטחת מידע היא חיונית עבור כל עסק. התקפות סייבר עלולות לגרום לנזק כספי משמעותי, לפגיעה במוניטין ואף לאובדן נתונים קריטיים.

ייעוץ אבטחת מידע יכול לסייע לעסקים להגן על עצמם מפני איומים אלו ולשמור על נכסיהם הדיגיטליים בטוחים.

מהו ייעוץ אבטחת מידע?

ייעוץ אבטחת מידע הוא תהליך שבו מומחה אבטחת מידע מעריך את הסיכונים הפוטנציאליים אליהם חשוף עסק, ומפתח תוכנית פעולה להפחתת סיכונים אלו.

התהליך כולל בדרך כלל את השלבים הבאים:

 • זיהוי נכסים: זיהוי כל הנכסים הדיגיטליים של העסק, כגון מחשבים, שרתים, רשתות, יישומים ונתונים.
 • ניתוח סיכונים: הערכה של הסיכונים הפוטנציאליים אליהם חשוף כל נכס.
 • פיתוח תוכנית פעולה: פיתוח תוכנית פעולה להפחתת הסיכונים שזוהו.
 • יישום תוכנית הפעולה: יישום תוכנית הפעולה, הכוללת בדרך כלל התקנת אמצעי אבטחה טכניים והדרכות עובדים.
 • ניטור ובקרה: ניטור תוכנית הפעולה באופן קבוע ובקרה על יעילותה.

יתרונות ייעוץ אבטחת מידע לעסקים:

 • הגנה משופרת מפני איומים: ייעוץ אבטחת מידע יכול לסייע לעסקים לזהות ולטפל בסיכוני אבטחת מידע לפני שהם גורמים לנזק.
 • עמידה בדרישות רגולטוריות: עסקים רבים כפופים לדרישות רגולטוריות בנוגע לאבטחת מידע. ייעוץ אבטחת מידע יכול לסייע לעסקים לעמוד בדרישות אלו.
 • שיפור המוניטין: עסקים עם מוניטין חזק לאבטחת מידע נתפסים כאמינים ומהימנים יותר על ידי לקוחותיהם ושותפיהם.
 • חיסכון בעלויות: התקפה אחת עלולה לגרום לנזק כספי משמעותי. ייעוץ אבטחת מידע יכול לסייע לעסקים לחסוך בעלויות אלו על ידי מניעת התקפות.

חברתו הינה אחת מן החברות החלוצות בישראל בעולמות האבטחה והפכה כבר מזמן לבחירתם הטבעית של אלפי משקי בית בישראל.

מה הלקוחות שלנו מספרים

אשר בוחבוט
אשר בוחבוט
מנהל מט"שים
קרא עוד
ברצוני להמליץ בחום על חברת גלובל נטוורקס איי טי פרופשיונלס בראשות ירון כהן. החברה נותנת שירותי מחשוב לחברת מפעלי ביוב וטיהור ירושלים בע"מ במכון טיהור השפכים )מט"ש( ירושלים-שורק, במט"ש הר חומה ובמט"ש אוג. התמיכה ניתנת לכל מחשבי הארגון, כ-50 מחשבים, שרתים פיזיים, שרתים בסביבה וירטואלית רשת בטופולוגיה רב שכבתית מורכבת, ציוד היקפי, תמיכה במשתמשי הקצה, טיפול בגיבויים בכמה רמות, שירותי אבטחה ואינטרנט וסיוע בכתיבת נהלים. כבעל ידע בתחום, אני יכול להעיד על רמה מקצועית טובה בכל הקשור לרשתות, שרתים ותחנות עבודה מבוססות windwos. השירות ניתן באופן אדיב ותמיד ישנה נכונות לסייע, גם בנושאים פחות שגרתיים
רמי ספיר
רמי ספיר
מנהל משרד "יהודה רוה"
קרא עוד
למשרד עו"ד יהודה רוה יש מערך של כ-60 תחנות קצה+שרתים. אני מאשר בזאת כי חברת גלובל נטוורקס מספקת לנו מזה כ-6 שנים את שרותי המחשוב בתחום החומרה, תוכנה , מערכות הפעלה וסיסטם. השרות אשר מספקת חברת גלובל נטוורקס עונה לכל דרישותינו ואף מעבר לכך, הן בתחום השרות המנהלי והן בתחום השרות המקצועי.
אודי דינר
אודי דינר
י.ק.ב סוכנות ביטוח בע"מ
קרא עוד
אנו כסוכנות ביטוח גדולה ומובילה במשק, קשורים עם הנ"ל זה למעלה מ10 שנים. להתרשמותנו והיכרותנו העמוקה, החברה מקצועית ביותר. אנו מקבלים מענה מהיר, ופתרונות לשביעות רצוננו ותוך זמן קצר. השירות הניתן הינו בגין 20 עמדות מחשוב בירושלים ועוד כ15 בפ"ת. אנשיה בכלל והעומד בראשה בפרט, בעלי יחס אנושי מעולים, ומאפשרים מרחב פורה לשיתופי פעולה, וסביבת עבודה נוחה ונעימה.
נועה צייגפינגר עברי
נועה צייגפינגר עברי
הרשות לפיתוח ירושלים
קרא עוד
לתאגיד הרשות לפיתוח ירושלים ישנו מערך מחשוב בהיקף של כ- 40 תחנות קצה + חדר שרתים אנו מאשרים בזאת כי חברת גלובל נטוורקס מספקת לנו מזה למעלה מ- 10 שנים את שירותי המחשוב בתחום החומרה, תוכנה, מערכות הפעלה וסיסטם השרות אשר מספקת חברת גלובל נטוורקס עונה לכל דרישותינו ואף מעבר לכן, הן בתחום השרות המנהלי, והן בתחום השרות המקצועי.
יוסי תנורי
יוסי תנורי
המגבית המאוחדת לישראל
קרא עוד
מגבית ‏קנדה ‏עובדת‏ עם ‏חברת ‏גלובל ‏נטוורקס ‏משנת ‏2005 בכדי ‏לייצר ‏סביבת ‏עבודה ‏ממוחשבת,‏יעילה‏ וחדשנית ‏על ‏מנת ‏לקדם ‏את ‏מטרותינו ‏בצורה ‏המיטבית. ‏החברה ‏מספקת ‏מענה ‏לכל ‏בעיה בעזרת ‏צוות אמין, מקצועי ‏וזמין ‏לכל‏שאלה‏ ובכל ‏עת. לאורך‏ כל‏ שנות ‏עבודתנו המשותפת,‏החברה ‏הציעה‏ דרכים ‏לשיפור ‏וקידום ‏סביבת‏ העבודה ‏הממוחשבת‏ במגבית קנדה וזאת‏ תוך ‏ליווי ‏צמוד‏ו הדרכה ‏בכל ‏צעד‏ ושעל. ‏כמו ‏כן ,‏החברה ‏עומדת ‏לשרותינו ‏בתפעולם‏ השוטף‏ של‏ המערכות ‏השונות ‏ובפתרון ‏בעיות.‏
הקודם
הבא

לקוחותינו

מידע מקצועי

שירותי ענן מומלצים

הקמת שירותי ענן , מאפשרים השכרה של IT כאלטרנטיבה לרכישתו. הענן עם כך, הוא סוג של שירות מחשוב שניתן למשתמש באמצעות מחשב מרוחק אליו, דרך

קרא עוד »

איך עושים גיבוי בענן?

גיבוי בענן מאפשר להעביר את הקבצים שלנו לשרת מרוחק שיחזיק אותם עבורנו לפרק זמן ממושך. בזמן הגיבוי מעבירים את הקבצים מהמחשב הביתי לשרת, ושם הם

קרא עוד »

מה זה VDI?

VDI הוא פתרון מוכח למנהלי IT שמנסים לנעול את אבטחת IT כאשר הם מאפשרים לכוח עבודה מרוחק. מתן אפשרות לעובדים לעבוד מהבית מעלה חששות אבטחת

קרא עוד »
להתחלת השיחה
1
צריכים עזרה?
Scan the code
היי 👋
איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן