אחסון בענן

היום כבר אין צורך לאגור מסמכים וקבצים עד שאין מקום – אחסון בענן מציעים לעסקים להעביר ישירות לענן את הקבצים, מסמכים והתכנים שלהם מכל מחשב, טלפון או טאבלט ומאפשר גיבוי, סנכרון ואחזור וצפייה בהם בעת הצורך. לא פלא שבשנים האחרונות ניתן לראות עסקים, ארגונים ומשרדים רבים עושים מעבר לשירותי ענן.

למה כדאי לעבור לשירות אחסון בענן?

ברגע שעוברים אל שירותי ענן לעסקים אנו למעשה נפטרים מכל הציוד שנאגר כמו דיסקים, הקלטות, דיסקים ורבים אחרים ועוברים לשירות שמופעל בdata center  של ספק השירות שבחרתם. אותו ספק שירות צריך להביא לכם שירות מהיר, איכותי, זמין ומשתלם.

אחסון בענן טומן בתוכו יתרונות רבים ומייעל את העבודה משמעותית וכמו כן מוזיל עלויות באחזקת ותחזוקת חומרה ותוכנה. יתרונות נוספים לשירות זה:

  • נגישות – המידע נגיש מכל מחשב ומכל מיקום. ניתן להשתמש מכל נייד, נייח, טאבלט, טלפון שיש לו הרשאת אבטחה.
  • מקום – קיימת האפשרות להגדיל את נפח המקום בכל רגע נתון בלי חשש.
  • משתלם – אין צורך יותר בכוח אדם על מנת לתפעל ולתחזק שרתים וחומרה, תוכנות.

בנוסף ליתרונות שצויינו חשוב להוסיף כי בעזרת שירותי אחסון של ענן תוכלו ליהנות מסביבת עבודה יעילה ונוחה שמאפשרת הקצאת משאבים ולו”ז לטובת פעילויות שוטפות של העסק והחסכון התקציבי יאפשר לכם להשקיע במקומות נדרשים ובכך למקסם את מטרות ורווחי העסק שלכם. אחסון בענן מאפשר מרחב עבודה דינאמי, מתמשך ומהיר. התהליך של המעבר לאחסון ענן הוא גם מהיר מאוד.

אולי יעניין אותך גם שירותי גיבוי בענן >>

שירותי אחסון בענן לעסקים

זה הוא השלב החשוב ביותר עבור בעל העסק, בחירת שירות אחסון בענן איכותי ואמין. בעלי עסקים אשר מעוניינים לעבור לשירותי ענן צריכים לבחור מבין האופציות הבאות

  • ענן בינלאומי – הנפוץ מבניהם הוא Amazon Web Services , הענן של Google ושל Microsoft לרוב שימוש בענן בינלאומי יהיה פופלארי בקרב ארגונים בעלי כוח עבודה ותקציב.
  • ענן מקומי -בישראל יש מספר חברות אשר מחזיקות בענן תקשורת אשר מעניקות שירות אחסון על שרתי VPS. שימוש בענן מקומי הוא בעל יתרונות רבים לעסקים מהסיבה שהמעבר נעשה בפשטות, יעילות ובתיאום מלא לצרכי הלקוח.

לסיכום,

יש להשקיע מחשבה רבה בבחירת ספק עבור שירותי אחסון בענן ולקבל החלטה רק לאחר שיש הבנה לגבי הצרכים של העסק. חברת גלובל נטוורקס הינה חברה המובילה והמקצועית במתן שירותי מחשוב לעסקים. תוכלו ליהנות משירות שפועל 24/7 ואנשי מקצוע מנוסים ומקצועיים. נציגנו יספקו עבורכם מענה אנושי, אדיב ופרקטי לכל שירותי מחשוב.

לפרטים נוספים אתם מוזמנים להשאיר פרטים או להתקשר ל 02-6730999

 

אחסון בענן

להתחלת השיחה
1
צריכים עזרה?
Scan the code
היי 👋
איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן