אירוח שרתים

 יותר ויותר עסקים מכירים ביתרונות הרבים של אירוח שרתים בתשתיות מנוהלות. אם הארגון או העסק שלך דורש סביבה בטוחה התומכת אפליקציות קריטיות חשוב מאוד לוודא שמערכת וכן שרתי האינטרנט של העסק שלך מבטיחים רמת אמינות וביצועים גבוהים.

אירוח שרתים בגלובל נטוורקס

מה הם היתרונות באירוח שרתים?

  • נגישות.
  • חיסכון במשאבים.
  • אבטחה.
  • שירותי תמיכה.
  • חסכוני בכסף.

אירוח שרתים אמין

ישנם כמה דברים באמת חשובים כמחפשים חברה במתמחה באירוח שרתים ואולי החשוב ביותר בינהם זה אמינות החברה והאבטחה. פריצה למאגר המידע של השרת יכול לגרום להרבה נזק לאתר ולחברה. אירוח השרת שלכם במקום אמין עם אבטחת IT טובה וכן שמירה פיזית על קופסאת שרתים תמנע עיות עתידיות ותשאיר אותכם רגועים ובטוחים.

תמיכה טכנית לבעיות שרת

בעיות בשרתים יכולה להביא לבעיות שונות וקריטיות בכל הנוגע לאתר שלך, “נפילה” של האתר, איטיות של האתר, בעיות אבטחה וכו’. בעיות אלה יכולות להביא לפגיעה בחווית המשתמש, ירידה במחירות, אמינות האתר בפני גוגל הפוגעת בקידום האתר וכן פגיעה באמינות של שלנו בתור חברה אל מול קהל לקוחותינו. כשמאחסנים את השרת, השירותים המתבקשים ביותר שמדובר על אתר עסקי זה שירותי it לעסקים ותמיכה טכנית מהירה שזמינה לנו 24/7 על מנת שנוכל לתפעל בעיות ולפתור אותם במהירות הגבוה ביותר וכן גיבוי של האתר במקרה של קריסה שמוביל לאובדן מידע.

אירוח שרתים בגלובל נטוורקס

אנו בגלובל נטוורקסמתמחים במגוון שירותי מחשוב לעסקים ואצלנו תוכלו לקבל שירותי אירוח שרתים במודל “הכל במקום אחד” שבו תקבלו את השירות המלא הנושא אחסון האתר. אנו נספק את חוות השרתים המשותפים ונדאג לאירוח בטוח של האתר שלכם בהן וכן אנו מספקים שירותי תמיכה וגיבוי בכל הקשור לאתר המאוחסן אצלנו. אנו מזמינים אותכם ליצור איתנו קשר ולהתקדם יחד איתנו לאחסון האתר שלכם במקום אחד ובטוח, לחסוך עלויות גבוהות הקשורות באחסון האתר ולחסוך בזמן והתעסקות בכל הקשור לשירותי האחסון השונים.

לפרטים נוספים וקביעת פגישת ייעוץ ללא התחייבות התקשרו – 072-390112002-6730999

להתחלת השיחה
1
צריכים עזרה?
Scan the code
היי 👋
איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן