דואר עסקי בענן Office 365

שירותי דואר בענן מחשוב לסטארטאפ בתחום ADTECH

המגמה העסקית בשנים האחרונות היא ליצור נפח של שרת הדואר שתואם את הצרכים של כל מערכת, כמו דואר עסקי בענן כדי שלא יוצר מצב שהתכולה תתמלא לחלוטין והלקוחות ייאלצו למחוק מיילים ישנים או כבדים. כל הדואר ממוקם על ענן ולא על שרת מקומי שנמצא בסביבה העסקית ולאו דווקא במקומו של הדומיין.

מעכשיו, תוכל לעבוד מכל מקום שתרצה, ובכל זמן. התכונות הכי חדשות תמיד ברשותך, כדי שתוכל לעבוד בצורה חכמה יותר. בנוסף, זה אותו Office שאתה כבר מכיר, כך שלא תהיה לך בעיה להשתמש בו.

היתרונות של שירותי דואר בענן של Office 365:

  1. אופיס 365 Office נמנה מבין שירותי מיקרוסופט והינו שירות ענן לעסקים המוביל ביותר.

  2. אופיס 365 Office הינו שירות דואר עסקי בענן, המאפשר גישה לדוא”ל, אנשי קשר ויומנים על ידי דפדפן מכל מחשב בעולם בעל גישה לאינטרנט.

  3. אופיס 365 Office מורכב ממספר שירותי ענן המשולבים יחד ובניהם :Microsoft Exchange, Microsoft SharePoint ו Microsoft Lync, כל השירותים הללו עובדים דרך הענן יחדיו ומספקים חוויות משתמש קלה, נוחה ויעילה ביותר לעסק שלך.

  4. אופיס 365 Office הוא פתרון מושלם לעסק שלך, בהיותו גמיש מבחינת עלויות תחזוקה ושימוש.

  5. התוספות הכלולות באופיס 365 Office הינם מנגנוני אבטחה והגנה המתקדמים בעולם הכוללים בעיקר הגנה מפני וירוסים ודואר זבל.

  6. בנוסף מיקרוסופט מבטיחה זמינות של 99.9% של כלל השירותים בענן וכן גיבוי אוטומטי במקרה של כשל או התאוששות מאסון.

  7. במילים אחרות אופיס 365 Office כשמו כן הוא זמין ופעיל 365 ימים בשנה 7/24 .

  8. אופיס 365 Office מעבר לשירות הדואר בענן של הדור הבא אופיס 365 מיועד לעסקים קטנים בינוניים וגדולים כאחד, ונותן את שלל הפתרונות הנחוצים לארגונך.

גיבוי תיבות אופיס 365 אקרוניס ACRONIS

אקרוניס הינה תוכנת גיבוי המשמשת גם לגיבוי תיבות אופיס 365 בצורה המיטיבה בהתאמה אישית לצרכי העסק שלכם.

נקודות עיקריות של שירותי דואר בענן לעסקים

אבטחת מידע עסקי

אחת הנקודות הרגישות בכל עסק היא נושא הגיבויים ויצירת מלוא המעטפת של אבטחת מידע הרב שקיים במערכות המחשוב. מערך דואר עסקי בענן כולל אפשרות לשלוף מידע כמו כל המיילים בעת הצורך כדי לשחזר אותו וליצור מחדש את מאגר הנתונים העסקי השלם. כמו כן היא כוללת את תוכנות האנטי וירוסים אשר חוסמות את כניסתם של תוכנות בעייתיות לרשת המשרדית.

נקודות מהותיות בנושא המיילים

אנשי המחשוב מעניקים לכל חברה שירות תחזוקה שוטף עבור דואר עסקי בענן. במהלך שיטות הבקרה שלהם, הם מוודאים מעת לעת שגודלו של שרת הדואר תואם את הצורך ובמידת הצורך מבצעים את השינויים הנדרשים וזאת תוך סנכרון מלוא הנתונים וללא קשר לפלטפורמה או לשרת.

המטרה היא לאפשר לכל עובד אופציה של גישה למערך המחשוב המרכזי כשהוא במשרד, בבית או בכל מקום אחר בארץ ובעולם. העובד יוכל להשתמש ביומן המשותף, לבצע את מלוא הפעולות הנדרשות, כולל העברת קבצים בעלי נפח גדול.

שינוי התשתיות הממוחשבות

אופציה של הפעלת מערך דואר עסקי בענן אינו מצריך עלויות נוספות כמו רכישת רישיון שימוש או שרת נוסף זאת מכיוון שיש חלוקה נוחה של תיבות הדואר על פי כמות המשתמשים ובהתאם לצורך של כל עסק מבחינת תעבורת דואר.

שרת הדואר מסונכרן לכמות המשתמשים הפעילים והמוכרים ולכן הוא מסווג כל דבר דואר שאינו מוכר או מגורם שנראה מסוכן כדואר זבל. כך הוא חוסם את מעבר המיילים הללו ובעל התיבה מחליט אם למחוק את המייל הספציפי, או להעביר אותו לדואר נכנס.

תיבת הדואר של הספאם מתנקה אחת לתקופה באופן אוטומטי ולכן המיילים הללו אינם מהווים בעיה בנפח הכללי של תעבורת המידע.

לוגו אופיס 365 למחשוב עסקים

התקדמו לשירותי דואר בענן ללעסק שלכם

גלובל נטוורקס מבצעת בהצלחה עשרות הסבות ושדרוגים של ארגונים משרתי דואר מקומיים לאופיס 365 בענן.

מתלבטים איך עושים את המעבר לדואר עסקי בענן של Office 365? התקשרו עוד היום, אנחנו כאן עבורכם.

לקבלת מידע נוסף או תאום פגישה ללא כל התחייבות 072-3901120

להתחלת השיחה
1
צריכים עזרה?
Scan the code
היי 👋
איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן