הקמת שרתים מקומיים לעסקים וארגונים

טכנאי רשתות של גלובל נטוורקס

שרתים בטיב מעולה הם הבסיס לכל נושא תקשורת המחשבים בכל עסק. על גבי השרתים הללו מרוכז מלוא המידע של העסק על כל רבדי הפעילות העסקית שלו. חברתנו מתמה בהקמת שרתים מקומיים לעסקים וארגונים על פי צרכי הלקוח בהתאמה אישית + שירות תמיכה תחזוקה ואבטחת מידע מקיפה לשרת המקומי.

מהם שרתים מקומיים

קיימים כמה סוגים של שרתים וכל אחד מהם הוא ייעודי למטרה מסוימת. יש אפשרות לחבר שרתים שמטפלים רק בדואר, שרת אחר שמטפל ביומנים, אחד הוא ממיר לאינטרנט ומסוף למשתמשים חיצוניים.

לכל אחד מהשרתים הללו יש יכולת לעבד את הנתונים ולנצל באופן מיטבי את יכולת עיבוד הנתונים הממוחשבים. השרת מעביר מידע לכל אחת מהשלוחות שלו שאלו הן נקודות הקצה של העובדים. ככל שהתשתית תהיה איכותית ואמינה יותר, כך יוכלו העובדים בעסק ליהנות מעבודה זורמת, ללא עיכובים או תקלות.

אפיון של מערכת המחשוב העסקית

כדי ליצור הקמת שרתים מקומיים לעסקים וארגונים, יש לבצע בשלב ראשון אפיון מדוקדק של הצרכים בכל עסק, כדי לגבש חשיבה על התשתית הנחוצה. בשלב השני של סיעור המוחות מחליטים כמה שרתים כדאי להתקין, עבור אילו מטרות ומה יהיה גודלו של כל אחד מהם.

בשוק קיימות אופציות רבות של מחשבים מתקדמים עבור הקמת שרתים מקומיים לעסקים וארגונים והמגמה היא לרכוש שרתים מעולים ומקצועיים שיאפשרו עבודה לפרקי זמן ארוכים ועם זאת יצרו עבודה יעילה וחסכונית.

אבטחת מידע לשרתים מקומיים

אחד הנושאים האקוטיים לכל עסק הוא ביצוע אבטחה מלאה של כל המידע הקיים על השרתים. באמצעות תוכנות שונות שמותקנות על השרתים, הלקוחות נהנים מחסימה של גורמים מסוכנים שעלולים לחדור לנתונים העסקיים. התוכנה גם מסננת דואר מגורם שאינו מוכר ומנתבת את דרכו לדואר זבל.

כל הפעולות הללו נעשות כדי להגן על כל אחד מהעובדים ועל הנהלת החברה כדי שלא יהיו פרצות שעלולות לגרום לנזקים משמעותיים אם יצליחו לחדור פנימה ולשבש את הנתונים הפנימיים שהם בסיס האיתן של כל עסק.

קידום עסקים בעידן החדש

ההגנה על הנתונים הממוחשבים היא זו שמוביל כל עסק לבצע אחת לתקופה הקמת שרתים מקומיים לעסקים וארגונים וכך לשפר את התשתיות ואת מערך המחשוב כולו.

להתחלת השיחה
1
צריכים עזרה?
Scan the code
היי 👋
איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן