טכנאי רשתות

מחפשים טכנאי רשתות? הגעתם למקום הנכון. חברת גלובל נטוורקס מתמחה בהתקנת ותיקון רשתות לעסקים ופרטיים.

טכנאי רשתות של גלובל נטוורקס

מה הוא טכנאי רשתות?

טכנאי רשתות הוא איש מקצוע אשר תפקידו לדאוג לכל הפן הטכני של רשתות המחשבים בעסק. כיום רשת האינטרנט נמצאת ומשרתת כל בית ועסק ולעיתים נדרש טכנאי אשר יתקין או יטפל במערכות התקשורת תוך ביצוע עבודות תשתית, טיפול ואחזקה, תיקון תקלות ועוד.

מה הוא תפקידו של טכנאי רשתות?

 • הקמת הרשת, התקנת תוכנות שרת, קביעת טופולוגיה.
 • התקנת החומרה הפיזית מחברות מוכרות בתחום אבטחת המידע.
 • התאמת ציוד לצורך עבודה משותפת כגון מדפסת שניתן לגשת אליה מכל המחשבים בעסק.
 • שדרוג האבטחה ברשתות הקיימות.
 • טיפול בתקלות.
 • הקמת מערך גיבוי בסוף כל יום.

מתי יש צורך בטכנאי רשתות?

כאמור, כיום כל עסק מחובר לרשת האינטרנט ואף עובד עם מספר מחשבים במקביל, לכן אין כמעט עסק שלא זקוק כיום לשירותיו של טכנאי מחשבים ורשתות. ככל שמבנה הרשת מורכב יותר והצורך לנטר אותה באופן הדוק יותר כך גם תלות העסק בטכנאי תהיה גבוה יותר. חברת גלובל נטוורקס מספקת שירות של טכנאי it על פי קריאה על בסיס בנק שעות או ריטנייר עבור חברות ועסקים שלא רוצים להעסיק עובד שכיר.

ייעוץ, תכנון והקמת רשתות מחשבים

הקמת רשתות מחשבים היא בעלת יתרונות רבים לעסקים ומאפשרת ליהנות ממספר דברים:

 • שיתוף קבצים
 • שיתוף התקנים ברשת כמו סורקים, מחשבים, מדפסות, שרתים ועוד.
 • גלישה ברשת האינטרנט.

הקמת רשתות מצריכה אבטחה גבוה על מנת להגן על המחשבים מפני גורמים עוינים ולכן כאשר זה מגיע להקמת רשתות אלחוטיות יש צורך בהתמחות כוללת בתחום המחשוב בנוסף להתמחות ברשתות.

טכנאי רשתות בגלובל נטוורקס

חברתנו מובילה כבר שנים רבות בתחומי שירותי מחשוב לעסקים השונים. הודות לצוות הטכנאים והעובדים המקצועי ומיומן שלנו לצד הקפדה על סטנדרטים מחמירים אנו מסייעים לחברות וארגונים שונים לעמוד באתגרים ההולכים ומשתנים מעת לעת. אם אתם מחפשים טכנאי רשתות מקצועי ואמין אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר וליהנות ממגוון שירותים בתחום המחשוב לעסקים.

רשתות תקשורת – מגוון רחב של יתרונות

כאשר אנחנו מדברים על רשתות תקשורת אנו רואים מגוון רחב של יתרונות אשר הופכים את השירות לביטוי שגור ולבחירתם הטבעית של אלפי עסקים קטנים כגדולים ברחבי הארץ. בין היתרונות של רשתות תקשורת אנו רואים:

 • תקשורת איכותית בין כל עובדי הארגון – דרך רשת תקשורת ממוחשבת הפועלת באפיון ובתכנון מקצועי של טכנאי רשתות תקשורת אנו יכולים לשדרג אלפי מונים את התהליכים העסקיים והרשתיים בארגון שלנו וליצור תקשורת איכותית ממוחשבת בין כל מחלקות הארגון. באמצעות רשתות תקשורת אלו יכול כל עובד לקבל משימות מרחוק, לעקוב אחרי היעדים היומיים שלו, לצפות בעבודה של שאר העמיתים שלו לעסק ואף לקבל מכך השראה. תקשורת נכונה עוזרת לקדם את התהליכים העסקיים ואף יוצרת מעקב בזמן אמת אחרי כל עובדי החברה.
 • שיתוף קבצים במהירות – אם נחזור אחורה בזמן אין מן הנמנע שפעם על מנת להעביר קבצים היינו צריכים לצרוב אותם על גבי דיסק ייעודי ו/או להעביר אותם אל דיסק און קי או כונן נשלף. באמצעות מערכת ממוחשבת אנו יכולים להעביר קבצים ממחשב למחשב, לשתף מצגות, קבצים חיוניים ולהפוך את העבודה לנגישה ומהירה יותר.
 • גיבוי ואבטחה – רשת תקשורת מהווה עבורנו חלק בלתי נפרד מן העסק וטומנת בחובה גם יתרונות הקשורים לעולמות הגיבוי והאבטחה. במקרה בהם נעשה פריצה ו/או אחד מן המחשבים קרס מסיבות שונות אנו יכולים לגשת אל הקבצים ממחשבים אחרים ואף במצב אוף-ליין.

יחד עם זאת אנו רואים חשיבות באפיון רשת התקשורת שלכם בצורה נכונה ומותאמת עבורכם בהתאם לסוג העסק שלכם ולמלאכות הנעשות ברשת התקשורת.

החשיבות בעבודה עם טכנאי רשתות תקשורת המתמחה בתחום

כפי שכבר הצלחתם להבין טכנאי רשתות הינו בעל מקצוע בעל חשיבות מכרעת לעסק שלכם בכל הקשור לפן הטכני של המערכות בעסק שלכם – לרבות תיקון תקלות, אחזקה, עבודות תשתית ואף התראה ועבודה במקרה של ניסיונות פריצה אל מערכות העסק שלכם. כיום אנו רואים מגוון רחב של עסקים לצד נותני שירות המציגים את עצמכם כמתמחים ברשתות תקשורת – אנו נרצה לעבוד אל מול טכנאי רשתות תקשורת המתמחה בתחום בעל ניסיון, ותק ומוניטין. טכנאי זה ידע לתת לנו מעטפת מלאה ואף לתת פתרונות יצירתיים כאשר ידרש.

לפרטים נוספים ופגישת ייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים או התקשרו – 072-390112002-6730999

להתחלת השיחה
1
צריכים עזרה?
Scan the code
היי 👋
איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן