מיקור חוץ IT

כל מה שצריך וחשוב לדעת על מיקרו חוץ IT לעסקים בכתבה שלפניכם 

 

מיקור חוץ בתחום טכנולוגיית המידע (IT), בדומה לכל שירות מקצועי אחר המוענק במסגרת אאוטסורסינג (מיקור חוץ), מהווה שיטת ניהול נפוצה המאפשרת לחברות ועסקים לרכוש שירותים מקצועיים חיצוניים כתחליף לגיוס כוח אדם והעסקה ישירה של נותני שירות בתחום ה-IT. מיקור חוץ it מהווה למעשה את הפתרון הנפוץ בתחום שירותי ה-IT לכל סוגי העסקים, החברות והארגונים, כאשר שירות מקצועי זה נמנה בין שירותי ה-OUTSOURCING המובילים ביותר בישראל ובעולם.

 כל היתרונות של מיקור חוץ it

רכישת שירותי מיקור חוץ it מטעם חברות המתמחות בתחום פתרונות מחשוב לעסקים , מאפשרת לכל סוגי העסקים, החברות והארגונים, ליהנות ממגוון רחב של יתרונות לאורך כל התקופה, כאשר בין יתר היתרונות הבולטים תוכלו למצוא:

 

  • חיסכון משמעותי בעלויות – שימוש במיקור חוץ בתחום שירותי it לעסקים מתאפשר באמצעות חבילות שירות שונות הניתנות להתאמה מלאה לצרכי הלקוח ו/או מזמין השירות. חבילות שירות אלו חוסכות לארגון, לחברה או לבית העסק את הצורך בהעסקה ישירה של מומחי IT במשרה מלאה ואת הליכי האבחון והגיוס המתמשכים. בחישוב כולל לאורך כל תקופה ההעסקה של נותני שירותי IT במסגרת מיקור חוץ, נמצא כי העלויות הנדרשות מהארגון/חברה/בית עסק, נמוכות בעשרות אחוזים מעלויות העסקה ישירות של כוח אדם מקצועי ומיומן.
  • מומחיות – שימוש במיקור חוץ בתחום שירותי ה-IT, מאפשר לכל סוגי העסקים ליהנות מצוותי שירות מובילים בתחומם ובכך למעשה לחסוך את הצורך בהכשרת עובדים מתוך הארגון/חברה/בית העסק.
  • התמקדות בליבת העסק– כאשר בעל עסק מסוים שוכר שירותי מיקור חוץ בתחום ה-IT הוא למעשה מפנה את זמנו וזמן עובדיו למטרות התמקדות בליבת העסק, ובכך הוא מייעל את משאבי הזמן ומשאבים נוספים הנדרשים כיום להצלחה עסקית בכל תחום.
  • גמישות – כאשר בעל עסק מסוים שוכר את שירותיה של חברת מיקור חוץ it, הוא למעשה מבטיח לעצמו גמישות מקסימאלית בכל הנוגע לאופן בו הוא עושה שימוש בשירותי ה-IT, וכל זאת מבלי להתחייב למכלול ההשלכות הנלווים להעסקה ישירה של אנשי מקצוע בתחום ה-IT.
מיקור חוץ it
גלובל נטוורקס מספקת שירותי מיקור חוץ it על ידי צוות מקצועי ובעל ניסיון רב.

לפרטים נוספים והצעות מחיר צרו איתנו קשר 

אנחנו בחברת גלובל נטוורקס, מעמידים  לרשותכם מגוון רחב של פתרונות שירות בכל הנוגע לשירותי מיקור חוץ בתחום ה-IT. פתרונות אלו מותאמים לצרכיו המדויקים של כל ארגון, חברה ובית עסק מולו אנו מקיימים קשרי עבודה בשיטת מיקור חוץ. לפרטים נוספים בנושא חייגו: 02-6730999

הקמת שרתים וירטואליים בענן

מרבית תקלות המחשבים נפתרות ע"י טיפול מרחוק במחשבי הלקוח.

שירותי תחזוקת מחשבים לעסקים

לחצו לצפייה בסל שירותי השירות והתמיכה של גלובל נטוורקס

שירותי מחשוב לעסקים

פתרונות ושירותים המסופקים על ידי חברת גלובל נטוורקס. לחצו לצפייה בתחומי הפעילות שלנו

להתחלת השיחה
1
צריכים עזרה?
Scan the code
היי 👋
איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן