מיקור חוץ מחשוב

מיקור חוץ או באנגלית outsourcing. הוא שיטת ניהול חדשנית ותהליך המוציא לגורם שלישי משימות ועבודות שונות. הסיבות שעסקים רבים היום בוחרים בשירותי מיקור חוץ מחשוב  היא בגלל כוח עבודה זול, השקעת מירב המשאבים בדברים החשובים של החברה, תוספת כוח מבלי שכירת עובדים בתלושי שכר, מוריד לחץ ועומס ועוד מגוון רחב של יתרונות עליהם נפרט בהמשך.

במסלול זה אנו מציעים שירות טכנאי או מנהל רשתות  צמוד באופן קבוע ללקוח, במשרה מלאה או חלקית. השירות מתאים לעסקים בינוניים עד גדולים שצריכים זמינות גבוהה ושירות מהיר.

היתרון הברור במסלול שירות זה הוא העברת הסמכות על ניהול מערכות המידע ותחזוקתן לטכנאי או מנהל הרשתות הזמין במיוחד בשבילכם המטפל בתקלות באופן פרטני ונותן את תשומת הלב המלאה אל העסק שלכם במטרה לייעל את העבודה של המערכות ולתקן תקלות.

כיום כל חברה גדולה מחזיקה במידע רב במערכות מחשוב. מערכות אלה דורשות טיפול שוטף ותחזוקה יומיומית. על מנת שהעסק לא יצטרך לבזבז זמן יקר ומשאבים הפתרון הטוב ביותר הוא האצלת סמכויות על מקור חיצוני איכותי מקצועי עם גב רחב של חברה במסגרת מסלול מיקור חוץ מחשוב. בחירה במסלול זה היא הבחירה הנכונה לחברות גדולות שצריכות להתמקד בהמון דברים בו זמנית ומתבזבז להן זמן יקר על תחזוקת מערכות המחשוב. בגלובל נטוורקס חברת מחשוב המספקת שירותי מחשוב לעסקים – אנו מציעים את מסלול זה בכדי שנדאג לתפעול מערכות המחשוב אצלכם על הצד הטוב ביותר.

אחד היתרונות של שימוש בשירותי מיקור חוץ מחשוב  הוא החיסכון המשמעותי. אין יותר צורך להתקשר לטכנאי, לחכות, לשלם ועוד משכורת גם כאשר לא קיים ביקוש לעובדה! כאשר אנו מסתייעים על די מיקור חוץ מחשוב אין לנו צורך להתעסק ביחסי עובד ומעביד מהסיבה שכוח אדם יהיה מנוהל על ידי חברה אחרת.

יתרונות מיקור חוץ מחשוב

  • השקעת משאבים בעיקר: פגישות, משאבי אנוש, תזרים מזומנים אלה כמה דברים שעלולים להעמיס על עסק . באמצעות מיקור חוץ ניתן להוציא עבודה החוצה על מנת להתפנות לדד ליינים, לימודים והכשרות.
  • כוח עבודה זול – ברגע שמוצאים פרילנסר איכותי מחוץ לארץ ככל הנראה אנו מדברים גם עובד חרוץ ואיכותי שיעניק לכם עבודה מצוינת בעבור שכר זול בחצי מהתשלום שפרילנסר ישראלי יקח.
  • ייעול הליכים: בניגוד לשכירים שלא תמיד עודים בהספקים במיקור חוץ מציעים שירותים למגוון חברות וארגונים שיכולים לעבוד יחד במקביל בהתאם להסכמי עבודה.
  • תוצאות מהירות: העובדים במיקור חוץ מבצעים את העבודה במהירות ובזריזות כיוון שהם מכירים את העבודה היטב לעומת הכשרת עובדים לחברה אשר תיקח זמן וכסף רב.

מה כוללים שירותנו – מיקור חוץ מחשוב

פיתוח והקמה של יישומים ותשתיות

תפעול ותחזוקה של תוכנות, יישומים ותשתיות

שינויים שוטפים ושיפור מתמיד

שירות גיבוי טכני  ואחסון

ניהול ספקי משנה, משתמשים והרשאות

ניהול רשת תקשורת

התנהלות שותפת מול ספקי משנה

ניהול ותחזוקה של רשתות מחשוב – שרתים, ציוד תקשורת, מתקנים

לפרטים נוספים או לתיאום פגישה צרו איתנו קשר עוד היום 072-3901120

שירותי מחשוב לעסקים במיקור חוץ
להתחלת השיחה
1
צריכים עזרה?
Scan the code
היי 👋
איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן