תשתיות תקשורת אלחוטי וקווי

תשתיות תקשורת הינן אבן הבסיס עבור כל תשתית מחשוב והחשיבות בבחירה נכונה של רשת תקשורת ובאנשי מקצוע איכותיים שיקימו לכם תשתית איכותית ומהמנה היא קריטית .

מדוע בניית תשתית תקשורת איכותית  חשובה מאוד  לעסקים? 

כל עסק היום צריך טכנולוגיה ומחשוב לכל תהליך עסקי שלו.  כל כשל במערכות התקשורת, מהקל ביותר יכול להוביל לפגיעה ועיכוב העבודה בהתנהלות השוטפת של העסק ולגרום להפסדים כספיים רבים.

תשתיות תקשורת איכותיות שנבנו לפי התקן ועל ידי אנשי מקצוע מהמנים מאפשרות  למערכות המחשוב בארגון לעבוד בצורה חלקה שוטפת וללא תקלות. 

כבלים רשת לשירותי IT לעסקים

קיימים שני  סוגים של תשתיות תקשורת, תשתית תקשורת קווית ותשתית תקשורת אלחוטית. 

תשתית תקשורת קווית

משתמשת בכבלים פיזיים להעברת המידע בין הצדדים המתקשרים, שימוש בתקשורת זו מחייב הקמת תשתיות פיזיות. 

הרכיבים שכוללים תשתיות תקשורת קווית  כוללים: צנרת, כבילה, אביזרי קצה , ארונות תקשורת ופאנלים. בנוסף לכך, בעת חיבור תשתיות תקשורת פאסיבית יש לבדוק ולסמן את התשתיות על מנת שיוכלו לתמוך ברשת המחשוב ורשת הטלפון בצורה יעילה וקלה לתפעול וניהול.

תשתית תקשורת אלחוטית

משתמשת בנקודות גישה ACCESS POINTS המשדרים בגלי רדיו מאפשרת העברת מידע בין נקודות מרחוק, בלי צורך בקווים פיזיים.

כדי להחליט על סוג התקשורת המתאימה ביותר לעסק שלכם, יש להבין את צרכי העסק ולבחון את האפשרויות הקיימות בשוק. 

הנה כמה מצבים בהם ייתכן שתקשורת קווית תהיה הבחירה המתאימה לעסק שלכם:

  1. קיבולת נתונים גבוהה – כאשר עסק משתמש בכמויות גדולות של נתונים, תקשורת קווית יכולה לספק קיבולת רחבה והעברת נתונים מהירה 
  2. אבטחת מידע– תקשורת קווית מציעה רמה גבוהה יותר של אבטחת מידע בהשוואה לתקשורת אלחוטית. ולכן זה מתאים לעסקים שצריכים להעביר מידע רגיש  בין מחשבים בצורה מאובטחת וללא חשש מתקיפות חיצוניות.

כמה מצבים שבהם תקשורת אלחוטית  תהיה הבחירה המתאימה לעסק שלכם

  1. גמישות מרחבית: התקשורת האלחוטית מאפשרת חיבור נייד וחופשי, מה שמתאים לעסקים שנעים בין מקומות שונים כמו מסעדות, מרכזי קניות או תערוכות.
  2. גמישות מבחינת משתמשים: תשתית תקשורת אלחוטית מאפשרת גמישות מרחבית למשתמשים כלומר , הם יכולים להתחבר ולתקשר מכל מקום בתוך טווח התשתית, זה מתאים למקומות עבודה גמישים כמו משרדים פתוחים, מרכזי יצור גדולים ולעובדים שנעים בין מקומות עבודה.

 

חברת גלובל נטוורקס עם למעלה מ 20 שנות ניסיון  ומומחיות בתחום תשתיות תקשורת, עם עובדי חברה מנוסים ומיומנים מספקת כבר יותר משני עשורים פתרונות תקשורת מתקדמים , פריסת תשתיות קוויות  , בנית חדרי תקשורת , פריסת סיבים אופטים ועוד אנחנו מספקים ייעוץ ושירות אמין ומקצועי תוך התחייבות לזמני ביצוע ושלמות בכל פרוייקט בו אנחנו מעורבים.

פתרונות תקשורת אלחוטית: גלובל נטוורקס מספקת מערכות תקשורת אלחוטית מתקדמות, רשתות Wi-Fi, מערכות רדיו ותקשורת סלולרית. אנחנו  מספקים את האינטגרציה החל משלב התכנון , הפריסה , והקישוריות המאובטחת כך שניתן לשלב תקשורת אלחוטית בצורה חלקה ויעילה.

התקן מאפשר שידור וקליטה בשני תחומי תדרים מרכזיים המאפשרים העברת נתונים מהירה על גבי תשתיות  אלחוטיות 

2.4GHz (802.11b/g/n) 5GHz (802.11a/n/ac)  –

גלובל נטוורקס  מציעה מגוון רחב של פתרונות ושירותים, בתחום רשתות התקשורת האלחוטיות  והיא נציגה של החברות הבאות :

להתחלת השיחה
1
צריכים עזרה?
Scan the code
היי 👋
איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן