פתרונות ענן

תחום מחשוב ענן נהיה נפוץ יותר ויותר בקרב עסקים קטנים וגדולים בארץ ובעולם. יותר חברות וארגונים מגלות את שפע היתרונות העסקיים אשר גלומים בו. המונח פתרונות ענן לעסקים מוכר גם בתור שירותי ענן לעסקים גולם בתוכו שירותים רבים נוספים כמו – גיבוי ענן לעסקים, אבטחת מידע בענן, אחסון נתונים, אחסון בענן, מיילים בענן ועוד רבים אחרים אשר ניתן להשיג בחברת גלובל נטוורקס.

אחסון בענן, כשמו כן הוא, הוא שירות אשר מאפשר אחסון של נפח רב בשרת, לצד או במקום אחסון הקבצים במחשב הפרטי או רשת המחשוב של בית העסק. בשנים האחרונות פתרונות אחסון הפכו לפופולאריים יותר ויותר ולא סתם –

לאחסון בענן שלל יתרונות. 

גישה ממש מכל מקום

ייתרון גדול של שירותי הענן הוא היכולת המשמעותית להנות מהקבצים המשמעותיים של בית העסק ממש מכל מקום. באופן כזה, אין משמעות יותר לחומרה הפיזית של המחשב או הלפטופ – כשהכל על ענן אפשר לגשת לכל קובץ ממש בכל מקום. 

המידע שמור בבטחה

בין אם מדובר במידע אישי שלכם, ובין אם מדובר במידע עסקי – אובדן של מידע דיגיטלי יכול לעורר עוגמת נפש בקרב כולנו. יכול להיות מדובר בדו”חות משמעותיים ופרטים על לקוחות ולחילופין, תמונות של קרובי המשפחה, קטעי שירה וסיפורת שיצא לכם לכתוב ואפילו סיכומים משמעותיים לאוניברסיטה או סיכומים של הילדים לבית הספר. פתרונות ענן מאפשרים לכם להנות מגיבוי של החומרים בשרת מרוחק, אליו תוכלו לגשת בכל עת. הגיבוי מקנה תחושת ביטחון ויאפשר לכם להמשיך בשגרת העבודה בשלווה.

חיסכון מקום

שירותי ענן מהווים כמובן נפח אחסון נוסף שיכול לשמש אתכם לסרטונים שאתם מצלמים או קבצים כבדים אחרים שאתם רוצים לשמור לאורך הזמן. כל זאת כמובן מבלי להרגיש רגשות אשם או חשש בנוגע לנפח שעתיד להיגמר – את נפח האחסון ניתן להגדיל כמובן בכל עת. 

שירותי ענן מנוהלים

שירותי ענן מנוהלים (Managed Cloud Services) הם שירותים המאפשרים לעסקים להעביר את ניהול תשתית הענן שלהם לספק חיצוני. ספק השירות אחראי על התקנה, תחזוקה, ניהול ותמיכה של תשתית הענן, תוך שחרור הלקוח מהצורך להשקיע במשאבים וידע טכנולוגיים ייעודיים.

יתרונות שירותי ענן מנוהלים:

  • חיסכון בעלויות: העברת ניהול הענן לספק חיצוני יכולה לחסוך בעלויות של רכישת ציוד, תוכנות, גיוס עובדים ותחזוקה.
  • התמקדות בעסק: העברת ניהול הענן גורמת ללקוח להתמקד בפעילות העסקית שלו, תוך ביטול הצורך להתעסק בפרטים טכניים.
  • גמישות: שירותי ענן מנוהלים ניתנים להתאמה אישית לפי צרכי הלקוח, ומאפשרים גידול והתרחבות בקלות.
  • אבטחה: ספקי שירותי ענן מנוהלים מציעים רמות אבטחה גבוהות, תוך הקפדה על תקנים בינלאומיים.
  • זמינות: שירותי ענן מנוהלים זמינים 24/7, ומאפשרים גישה למידע מכל מקום ובכל זמן.

סוגים של שירותי ענן מנוהלים:

  • Platform as a Service (PaaS): פלטפורמה המאפשרת לפתח, לפרסם ולנהל אפליקציות בענן.
  • Infrastructure as a Service (IaaS): תשתית ענן המאפשרת להפעיל שרתים, רשתות ואחסון בענן.
  • Software as a Service (SaaS): תוכנות זמינות בענן, הניתנות לשימוש דרך דפדפן אינטרנט.

מי יכול להיתרם מפתרונות ענן?

האמת היא שכל אחד ואחת מאיתנו יכולים להיתרם מאחסון של קבצים בענן. ניתן לאחסן בענן מידע שנמצא בסמארטפון, הלפטופ ואפילו הטאבלט – החל מתמונות וסרטונים ועד למסמכים ושלל פורמטים נוספים. פתרונות ענן כמובן אידיאלים עבור בתי עסק אשר מנהלים כמות אחסון גדולה בשגרה, אך יכולה לתרום לא פחות לאיכות החיים שלנו גם בשימוש פרטי. בין אם אתם רוצים להנות מגיבוי לכל החומרים של בית העסק ובין אם רוצים לשמור במקום בטוח תמונות סרוקות של המשפחה או קבצים אחרים שקרובים לליבכם – כנראה שפתרונות ענן יכולים לתת מענה למה שאתם מחפשים. 

איך בוחרים שירותי ענן איכותיים?

ישנן ספקיות רבות של שירותי ענן ואת אלה ניתן למצוא בקלות ברשת. החלק המאתגר יותר עם כך, הוא למצוא ספקית איכותית שתאפשר לכם להנות מממשק נוח, שירות זמין ואדיב ונפח אחסון אשר מתאים לצרכים האישיים שלכם. ולכן, לפני שאתם בוחרים את ספקית האחסון שלכם, התחילו לצד בחינת המוניטין של ספקית השירות לברר על החבילה של השירות – מהי הרמת הזמינות שאתם אמורים לצפות לה ובאיזו קלות ניתן להשיג מענה אנושי. יחס אדיב הוא משמעותי, במיוחד כאשר הקבצים של בית העסק שלכם עומדים על הפרק. 

בנוסף, ישנה חשיבות לביצוע של השוואת מחירים על מנת לוודא שהמחיר תואם את הנהוג בשוק. שירות איכותי כמובן צפוי להיות מעט מעט יותר יקר ולצד זאת גם מומלץ להימנע ממציעי שירות זולים שעשויים במקרים רבים להיות מפוקפקים ובעייתיים. 

על שירותי הענן של גלובל נטוורקס

שירותי ענן של גלובל נטוורקס מאפשרים לכל העסקים בכל סדרי הגודל ליהנות מחוויית משתמש אולטימטיבית. אנו מעמידים לרשות לקוחתנו מערכי תשתיות מחשוב רחבות הכולל – מערכות הפעלה,  שירותי גיבוי, אחסון, תוכנות, אבטחת מידע ועוד מגוון פתרונות ענן משתלמים.

שירותי ענן לעסקים בחברת גלובל נטוורקס מאפשר לכם להעביר את השרתים המקומיים אל ענן מחשוב ללא מגבלה של מקום, משאבים או רישוי. אנו מספקים מענה 24/7 סביב השעון ואצלנו תוכלו ליהנות מחסכון ניכר, ביטחון ויעילות רבה שתפנה זמן להשקעה במשאבים אחרים.

בחברת גלובל נטוורקס תמצאו את שירותי מחשוב לעסקים הטובים ביותר וגם צוות מקצועי ושירותי אשר עומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר. חברתנו מספקת שירותי מחשוב ופתרונות ענן לעסקים בכל רחבי הארץ ומתמחה בשיפור האיכות וחווית העבודה בעסקים וחברות המבינות כי ניהול עסק מיטבי בפן הטכנולוגי מביא לצמצום משמעותי בעלויות ומקסום רווחים.

אם כל זה מדבר אליכם, אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ולהתייעץ, לחשוב ולהתלבט ובמידת הצורך להיעזר בשירותי הענן שלנו. פתרונות הענן הנגישים שלנו והשירות האדיב צפויים להעניק לכם תחושת רוגע וביטחון ואף לתרום לניהול נוח ומאורגן יותר של בית העסק בשגרה ובזמנים לחוצים יותר. בהצלחה!

להתחלת השיחה
1
צריכים עזרה?
Scan the code
היי 👋
איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן