שירותים מנוהלים JumpCloud

ארגונים רבים כיום מבצעים העברה של סביבות ה IT לענן. עד כה היה קל להעביר שירותים נפוצים, כגון דואר אלקטרוני, אחסון קבצים ותוכנות פרודוקטיביות שונות אל הענן. כעת, נדרש שירות ספריות ענן (Cloud Directory Service) כדי לרכז את האימות וההרשאות למשאבי הארגון, ולהחליף שירותים מקומיים.

כאן פתרון Directory as a Service של JumpCloud בא לעזור. JumpCloud מנהל ומחבר בצורה מאובטחת זהויות עובדים למשאבי IT, יישומים ורשתות. ניתן לנהל באמצעותו מספר מחשבים מבוזרים שנמצאים במיקומים פיזיים שונים, וזאת באמצעות קונסולת אדמין אחת. פעולה זו מתבצעת ללא תלות ביצרן או בטכנולוגיה מסוימים, ומאפשר חיבור למגוון גדול של שירותים כגון:

  • מערכות הפעלה
  • שרתים
  • רשתות
  • פרוטוקולים ויישומים

jumpcloud שירותים מנוהלים

כשירות ספריות ענן, JumpCloud מנהל ומחבר משתמשים באופן מאובטח למשאבי הארגון, ובהם:

  • מערכות הפעלה: Windows, Mac, Linux
  • שרתים: On-prem ובענן
  • תוכנות: מבוססות LDAP ו SAML
  • יישומי פרודוקטיביות: Office 365 ו G-Suite
  • אחסון קבצים: פיזי או וירטואלי
  • רשת: קווי ואלחוטי דרך פרוטוקול Radius

גישת ה Vendor Independent מרובת הפרוקטוקולים של JumpCloud מאפשרת למשתמשי הקצה לגשת למשאבי הארגון ביעילות, ולמנהלי המערכת לשמור על שליטה בניהול הזהויות.

לשימוש ב JumpCloud ייתרונות רבים, ביניהם

שיפור Agility:

JumpCloud נותן לארגון חופש בחירה בטכנולוגיות אותן הוא רוצה ליישם. בניגוד לשיטות מיושנות בהן בחירת הטכנולוגיה הייתה נעשית לפי תאימות ה Identity Provider, כאן קיים מגוון של טכנולוגיות נתמכות כגון LDAP, SAML 2.0, RADIUS, RESTful APIs וכל מגוון מערכות ההפעלה הנפוצות בשוק.

שיפור שליטה:

שימוש במערכת ניהול גישה מרכזית מעניק לאדמין שליטה מדויקת על הרשאות המשתמשים וגישתם למשאבים השונים ברשת. כך, ניתן לפתור בעיות גישה שונות בקלות ובמהירות. בנוסף, הענקת והסרת גישת משתמש למערכת מתבצעת בפעולה אחת ממערכת מרכזית, וכך יש בקרה גבוהה יותר על גישת משתמש חדש או עובד לשעבר בחברה שהוסרה גישתו.

אבטחה גבוהה:

ספק הזהות המקיף של JumpCloud מאפשר לאכוף באופן מרכזי אמצעי אבטחה חזקים בכל שכבות ה IT של הארגון: מדיניות ססמאות, MFA, אותנטיקציית מפתחות SSH, הצפנת דיסק, וגישת רשת מאובטחת כגון Radius as a Service – כל אלו מאפשרים לחזק את מדיניות האבטחה של הארגון.

יעילות מוגברת:

פתרון ה Single Sign On (SSO) מאפשר כניסה דרך הפורטל המרכזי של JumpCloud ובכך חוסך זמן עבודה בכניסה למערכת אחת עם ססמה אחת, בניגוד לצורך בססמאות מרובות למספר מערכות. בנוסף, המערכת מגיעה עם UI אינטואיטיבי המאפשר שימוש ב API ואוטומציית Powershell.

ב JumpCloud אין עוד צורך בשימוש בשירותי Active Directory ותשתיות On-Prem אשר יקרים בזמן ובמשאבים. JumpCloud הוא תחליף Open Directory מלא מבוסס ענן, ומאפשר לרכז לפלטפורמה אחת את כל שירותי הניהול והאותנטיקציה הנדרשים לארגון.

להתחלת השיחה
1
צריכים עזרה?
Scan the code
היי 👋
איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן