שירותי הדפסות בענן למדפסת מקומית

Tsprint הינה אפשרות חדשנית להדפסה בשליטה מרחוק משרת הטרמינל של הארגון.

לרוב, על מנת להדפיס, ברירת המחדל הינה התקנת המדפסות הקיימות על גבי המחשבים איתם אנו עובדים בארגון. עובדה זו עלולה להוביל להימצאות התקנות רבות מדי על המחשבים, מצב העלול להאט את תהליך ההדפסות ולעיכוב בעבודת הארגון.

כיום, שירות חדשני בשם Tsprint מאפשר למנוע מצב זה.

יתרונות :

הדפסה ללא התקנת מנהל מדפסת מקומי בענן

אין שום צורך להתקין מנהלי מדפסת בשרת בענן , TSPrint כולל מנהל מדפסת וירטואלית משלו, אשר יקבל את עבודת ההדפסה, ידחס אותה וישלח לתחנת עבודה מקומית או ברשת.

ביצועי הדפסה משופרת

קיצור משמעותי של זמני המתנה ארוכים בין עבודות הדפסה בעת שימוש ב- Microsoft Redirection, אשר שולח את העבודה ישירות דרך חיבור RDP, ללא דחיסה. עם TSPrint, טכנולוגיית דחיסת ההדפסה מספקת ביצועים יוצאי דופן.

הדפסות ברשת

אפשרות  לשלוח את עבודות ההדפסה למדפסת רשת TSPrint

פריסה קלה ומהירה

התקנת ה- TSPrint משתמשת בטכנולוגיית Plug-and-Play, ללא צורך בתצורה. ההתקנה הינה  ‘התקנה שקטה’ המאפשרת פריסה ברשת. קיימות  חבילות MSI זמינות המאפשרות פריסה פשוטה ע”י ACTIVE DIRECTORY

עובד בכל רשת

TSPrint משתמש בטכנולוגיה של Microsoft Virtual Channel. באמצעות VC, TSPrint יכול לעבוד כל עוד אתה יכול להתחבר לשרת הטרמינלים,  אין צורך בתצורת רשת נוספת.

קבצים פתוחים באופן מקומי

לחץ לחיצה ימנית על כל מסמך ובחר באפשרות ‘TSPrint Open Local’. TSPrint מעביר מסמכים לתחנת העבודה המקומית ופותח אותה עם יישום ברירת המחדל.

העברת קבצים

ניתן להעביר את הקובץ לתחנת העבודה המקומית באופן פשוט וקל. תיבת הדו-שיח ‘שמירה’ סטנדרטית תופיע, ותוכל לבחור היכן נמצאת תחנת העבודה המקומית שברצונך להעביר את הקובץ.

גלובל נטוורקס פתרונות מחשוב לעסקים הינה משווקת מורשית של חברת  TERMINAL WORKS  – של המוצרים הבאים: TSPRINT ו TSSCAN

בבואנו להדפיס מסמך או קובץ השמורים על השרת המרוחק, באמצעות Tsprint:

ניתן להדפיס ישירות למדפסת המקומית שלנו ( זו המחוברת למחשב עליו אנו עובדים ). ניתן לבחור להדפיס באחת המדפסות האחרות שאינן מחוברות ישירות למחשב שלנו, וכן לקבוע  את הגדרות ההדפסה שלה.

 ניתן להדפיס בפורמט PDF  ואף לשלוח את המסמך או הקובץ ישירות במייל.

זהו שירות יעיל ומהיר העוזר לחסוך זמן יקר ועיכובים מיותרים בארגון.

לקבלת מידע נוסף או תאום פגישה ללא כל התחייבות 072-3901120

להתחלת השיחה
1
צריכים עזרה?
Scan the code
היי 👋
איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן