שירותי מחשוב לעסקים

לארגון שלך מגיע מערך מחשוב יציב ומתפקד

כל רגע שמערך המחשוב שלך מושבת, הארגון שלך מפסיד כסף. המטרה שלנו בגלובל נטוורקס היא להקים עבורך מערך מחשוב יציב, איכותי, בהתאמה מלאה לצרכי של הארגון שלך.

פתרון מידי לכל בעיית מחשוב!

פתרון מידי לכל בעיית מחשוב ברגע אמת בזמינות 24/7!!

שירותי מחשוב מתקדמים לעסקים

TESTIMONIALS

מה הלקוחות שלנו מספרים

אשר בוחבוט
אשר בוחבוט
מנהל מט"שים
קרא עוד
ברצוני להמליץ בחום על חברת גלובל נטוורקס איי טי פרופשיונלס בראשות ירון כהן. החברה נותנת שירותי מחשוב לחברת מפעלי ביוב וטיהור ירושלים בע"מ במכון טיהור השפכים )מט"ש( ירושלים-שורק, במט"ש הר חומה ובמט"ש אוג. התמיכה ניתנת לכל מחשבי הארגון, כ-50 מחשבים, שרתים פיזיים, שרתים בסביבה וירטואלית רשת בטופולוגיה רב שכבתית מורכבת, ציוד היקפי, תמיכה במשתמשי הקצה, טיפול בגיבויים בכמה רמות, שירותי אבטחה ואינטרנט וסיוע בכתיבת נהלים. כבעל ידע בתחום, אני יכול להעיד על רמה מקצועית טובה בכל הקשור לרשתות, שרתים ותחנות עבודה מבוססות windwos. השירות ניתן באופן אדיב ותמיד ישנה נכונות לסייע, גם בנושאים פחות שגרתיים
רמי ספיר
רמי ספיר
מנהל משרד "יהודה רוה"
קרא עוד
למשרד עו"ד יהודה רוה יש מערך של כ-60 תחנות קצה+שרתים. אני מאשר בזאת כי חברת גלובל נטוורקס מספקת לנו מזה כ-6 שנים את שרותי המחשוב בתחום החומרה, תוכנה , מערכות הפעלה וסיסטם. השרות אשר מספקת חברת גלובל נטוורקס עונה לכל דרישותינו ואף מעבר לכך, הן בתחום השרות המנהלי והן בתחום השרות המקצועי.
אודי דינר
אודי דינר
י.ק.ב סוכנות ביטוח בע"מ
קרא עוד
אנו כסוכנות ביטוח גדולה ומובילה במשק, קשורים עם הנ"ל זה למעלה מ10 שנים. להתרשמותנו והיכרותנו העמוקה, החברה מקצועית ביותר. אנו מקבלים מענה מהיר, ופתרונות לשביעות רצוננו ותוך זמן קצר. השירות הניתן הינו בגין 20 עמדות מחשוב בירושלים ועוד כ15 בפ"ת. אנשיה בכלל והעומד בראשה בפרט, בעלי יחס אנושי מעולים, ומאפשרים מרחב פורה לשיתופי פעולה, וסביבת עבודה נוחה ונעימה.
נועה צייגפינגר עברי
נועה צייגפינגר עברי
הרשות לפיתוח ירושלים
קרא עוד
לתאגיד הרשות לפיתוח ירושלים ישנו מערך מחשוב בהיקף של כ- 40 תחנות קצה + חדר שרתים אנו מאשרים בזאת כי חברת גלובל נטוורקס מספקת לנו מזה למעלה מ- 10 שנים את שירותי המחשוב בתחום החומרה, תוכנה, מערכות הפעלה וסיסטם השרות אשר מספקת חברת גלובל נטוורקס עונה לכל דרישותינו ואף מעבר לכן, הן בתחום השרות המנהלי, והן בתחום השרות המקצועי.
יוסי תנורי
יוסי תנורי
המגבית המאוחדת לישראל
קרא עוד
מגבית ‏קנדה ‏עובדת‏ עם ‏חברת ‏גלובל ‏נטוורקס ‏משנת ‏2005 בכדי ‏לייצר ‏סביבת ‏עבודה ‏ממוחשבת,‏יעילה‏ וחדשנית ‏על ‏מנת ‏לקדם ‏את ‏מטרותינו ‏בצורה ‏המיטבית. ‏החברה ‏מספקת ‏מענה ‏לכל ‏בעיה בעזרת ‏צוות אמין, מקצועי ‏וזמין ‏לכל‏שאלה‏ ובכל ‏עת. לאורך‏ כל‏ שנות ‏עבודתנו המשותפת,‏החברה ‏הציעה‏ דרכים ‏לשיפור ‏וקידום ‏סביבת‏ העבודה ‏הממוחשבת‏ במגבית קנדה וזאת‏ תוך ‏ליווי ‏צמוד‏ו הדרכה ‏בכל ‏צעד‏ ושעל. ‏כמו ‏כן ,‏החברה ‏עומדת ‏לשרותינו ‏בתפעולם‏ השוטף‏ של‏ המערכות ‏השונות ‏ובפתרון ‏בעיות.‏
הקודם
הבא

שירותי מחשוב לעסק

שירותי מחשוב לעסקים הפכו כבר מזמן למוצר צריכה בסיסי בכל בית עסק וחברה בישראל הפועלת בצורה ממוחשבת. חברת גלובל נטוורקס המתמחה בשירותי מחשוב לעסק פה לעשות לכם מעט סדר ולענות על כל השאלות הרלוונטיות.

מה זה שירותי מחשוב לעסק?

אנו מאמינים שיצא לכם לשמוע לא מעט פעמים את הביטוי “שירותי מחשוב לעסק” אך יחד עם זאת אתם לא יודעים בדיוק מה זה אומר. כאשר אנחנו מדברים על שירותי מחשוב לעסקים אנו מדברים על מכלול רחב של שירותים ופעולות נעשות במטרה לסייע לעסק שלכם בעולמות המחשוב, לקדם אותו אלפי מונים ולהפוך אותו יעיל ומודרני הרבה יותר. במסגרת שירותי מחשוב לעסקים אנו רואים שירותים רבים, לרבות: פתרונות אבטחת מידע, שירותי ענן, ייעוץ והקמת רשתות תקשורת לצד שירותים נוספים. 

שירותי מחשוב לעסק
שירותי מחשוב לעסקים

מה העלות של שירותי מחשוב לעסק?

שירותי מחשוב לעסק הינם חלק אינטגרלי ובלתי נפרד מן הצלחת העסק שלכם והפיכת סביבת העבודה לנוחה ואיכותית יותר. יחד עם זאת אנו למדים כי העלות של שירותי מחשוב לעסק מורכבים ממגוון רחב של היבטים ולכן לא ניתן לאמוד את המחיר מאחר וכל פרויקט וכל עסק הינו שונה בהיקף הדרישות. בין ההיבטים המשפיעים על המחיר אנו רואים: סוג השירות הנדרש במסגרת שירותי מחשוב לעסק, גודל מערך המחשוב בחברה, הליווי והמעטפת שתידרש לצד הניסיון והמוניטין של בעל המקצוע איתו תבחרו לעבוד. אנו ממליצים לכם לפנות אל חברה המתמחה בתחום אשר תאפיין יחד איתכם את הצרכים שלכם ותתאים עבורכם את שירותי המחשוב הטובים והאופטימאליים ביותר עבורכם.

 

החשיבות בעבודה עם בעל מקצוע המתמחה בתחום

מחיפוש קטן במנועי החיפוש וברשתות החברתיות השונות אנו רואים מגוון רחב של נותני שירות וחברות המציגות את עצמן כמתמחות בשירותי מחשוב לעסק. יחד עם זאת אנו רואים בעלי עסקים רבים אשר תוהים איך ניתן למצוא את החברה הטובה ביותר עבורם בתוך כל ההיצע הזה. אנו רואים חשיבות בעבודה עם חברה המתמחה בתחום אשר תדע לאפיין יחד איתכם את הצרכים שלכם. ריכזנו עבורכם היבטים חשובים עת בחירת בעל מקצוע המתמחה בתחום:

 • ניסיון לצד ותק בתחום – אנו נרצה לעבוד עם חברה בעלת ניסיון לצד ותק בעולמות המחשוב, חברה זו תדע לאפיין את הצרכים שלנו בצורה נכונה ולהתאים לנו את הפתרונות הטובים ביותר עבורנו תוך כדי שהיא דואגת לתפעל את המערכות שלנו בצורה איכותית וללא כל רבב.
 • נותנת מעטפת מלאה בעולמות המחשוב – אנו נרצה לעבוד עם חברה מובילה אשר מספקת מגוון רחב של פתרונות בעולם רשתות התקשורת לרבות – שירותי IT, שירותי ענן לעסקים, אבטחת מידע לעסקים ופתרונות עבודה מהבית לחברות ועסקים.

שאלות בנושא שירותי מחשוב

שירותי מחשוב מאפשרים לך לבצע מיקור חוץ של פעולות IT ספציפיות

לחברות מכל הגדלים בכל התעשיות יש צרכים טכנולוגיים הולכים וגדלים, וכדי לתמוך בסביבת IT מורכבת יותר ויותר, חשוב לשתף פעולה עם חברה המעסיקה מומחים כדי לעזור לך להישאר פעיל, מוגן ורווחי.

עבור חברות קטנות עד בינוניות, ספק שירותי IT מנוהל ישמש לעתים קרובות כצוות ה-IT במיקור חוץ או משלים צוות פנימי קטן. חברות וארגונים גדולים יותר עובדים לרוב עם ספקי שירותי IT מנוהלים כדי לעזור להשלים פערים, להשלים פרויקטים, לבצע העברות או להגדיל צוות IT פנימי. חברות סטארט אפ רבות נעזרות בספק שירותי מחשוב החל מהשלב הראשון של ההקמה.

שירותי מחשוב לעסקים עוזרים לעסקים למנוע זמן השבתה יקר על ידי ניטור יזום של הרשת שלך לאיתור בעיות ותיקונן. מכיוון שהרשת שלך מנוטרת מרחוק, הסיכון שלך לוירוסים, פריצות וזמני השבתה פוחת. 

אנו עושים כמיטב יכולתנו כדי לפתור כל בעיה שניתן לפתור מרחוק, אך אנו זמינים גם לפרוס עזרה טכנית בבבית העסק שלך במידת הצורך. תלוי באיזו תוכנית תבחר, זה עשוי להיכלל בחשבון החודשי שלך או לא. אם אתה לקוח נוכחי ואינך בטוח מה כלול בחבילת שירותי המחשוב שלך, צור איתנו קשר ונשמח לסייע לך.

שאלות בנושא שירותי מחשוב

שירותי מחשוב לפי סקטורים

פתרונות מחשוב לעסקים

פתרונות מחשוב לעסקים הוא הגדרה כוללת למגוון רחב של שירותים הניתנים לעסקים בעולם המודרני לשם שמירה, אבטחה וייעול של תהליכים שונים המתרחשים בצורה ממוחשבת. כיום אנו למדים כי כל עסק ו/או ארגון הפועל כיום עובד יחד עם מערכות מחשוב שונות, יחד עם פתרונות מחשוב אנו יכולים לוודא כי כל התהליכים יתנהלו בצורה נכונה, מינימום תקלות תוך כדי ייעול נכון של כל האמצעיים העומדים לפנינו וכך למנוע מצבים של אבדן מידע, שיבוש של שגרת העבודה, תכנים שנעלמים מן המערכת ובמקרים מסוימים גם הפסדים כספיים ונזקים בלתי הפיכים. אנו מאמינים שיש לכם לא מעט שאלות אודות פתרונות מחשוב לעסקים – בדיוק לשם כך אנשי המקצוע של גלובל נטוורקס פה לעשות לכם סדר.

שירותי מחשוב לארגונים – מה הם השירותים הניתנים?

כאשר אנחנו מדברים על פתרונות מחשוב לעסקים אנו מדברים על כותרת כללית למגוון רחב של שירותים, בין השירותים אנו רואים:

 • שירותי IT מונחה אבטחה – שירותי IT (Information Technology) היא שיטה של אחסון וניהול מידע באמצעות שרתים ומאגרים טכנולוגים ייעודיים. יחד עם שירותי IT מונחה אבטחה אנו יכולים להפוך את כל התהליכים לנוחים, פשוטים ומהירים יותר תוך כדי הפעלת המערכות השונות בנוחות ובקלות.
 • שירותי ענן לעסקים – שירותי ענן ומחשוב ענן לעסקים הינו חלק בלתי נפרד מן עולמות המחשוב ונותן לאנשים את האפשרות להתחבר אל רשת ייעודית באמצעות מחשב מרוחק. במסגרת שירותי ענן ניתנים מגוון רחב של שירותים – גיבוי, אחסון, אבטחת מידע, מכירת תשתיות, הקמת שרתים, העברת ארגונים לg-suite ועוד.
 • אבטחת מידע לעסקים – אין זה משנה אם מדובר בעסק קטן, גדול ו/או תאגיד ממשלתי אנו רואים את החשיבות באבטחת מידע נכונה לעסק על מנת לשמור על מידע חשוב, חסוי ומסווג אודות העסק ו/או אודות לקוחות העסק שלכם. במסגרת אבטחת מידע לעסקים אנו רואים מגוון רחב של שירותים לרבות – ייעוץ אבטחת מידע, שירותים מנוהלים, חבילת הקשחה, שירותי אנטי וירוס ואנטי ספאם, סקירת איומי אבטחת מידע, טיפול ומניעת וירוס כופר, קביעה ובניית נהלי אבטחת מידע, התאוששות מאסון ועוד.
 • פתרונות עבודה מהבית לעובדים – בשנים אחרונות אנו רואים מגמה של מעבר לעבודה מהבית. חברה המתמחה בפתרונות מחשוב לעסקים תדע לספק לכם אסטרטגיה נכונה למעבר זה תוך כדי בניית תוכנית עבודה מפורטת ומסודרת לצד ניהול עומסי עבודה, ארכיטקטורה קלה, אבטחה וטכניקות בדיקה אוטומטיות.

החשיבות בעבודה עם חברה המתמחה בפתרונות מחשוב לעסקים

מחיפוש קטן במנועי החיפוש וברשתות החברתיות אנו רואים עשרות ואף מאות חברות המציגות את עצמן כמתמחות בעולם המחשוב ומספקות פתרונות מחשוב לעסקים. יחד עם זאת מאחר ומדובר בנושא הדורש מקצועיות ומיומנות אנו רואים חשיבות בעבודה אך ורק עם חברה המתמחה בפתרונות מחשוב לעסקים – חברה זו תדע לתת לכם מעטפת מלאה תחת קורת גג אחת תוך כדי שהיא מאפיינת את הצרכים העסקיים שלכם.

בחירת חברה המתמחה בפתרונות מחשוב לעסקים: איך לעשות זאת בצורה נכונה?

מאחר וישנה חשיבות בבחירת החברה ריכזנו עבורכם מספר טיפים שיעזרו לכם לבחור את החברה הטובה ביותר לצרכים שלכם:

 • ניסיון לצד ותק בעולם המחשוב – אנו למדים כי אחד הדברים החשובים ביותר אותם אנו נרצה לבדוק כאשר אנחנו מחפשים חברה המתמחה בפתרונות מחשוב לעסקים הוא הניסיון לצד הותק של החברה. חברה בעלת ניסיון לצד ותק תדע איך לגשת בצורה נכונה אל המלאכה ולהתאים עבורנו את הפתרונות הטובים ביותר. כמו כן תדע להגיב ולתת פתרונות יצירתיים כאשר תידרש.
 • מוניטין חיובי – אין מן הנמנע שחברה בעלת ניסיון לצד ותק בעולמות המחשוב צברה לעצמה מוניטין, אנו נרצה לעבוד אך ורק עם חברה בעלת מוניטין חיובי בתחום.
 • חוג לקוחות – אנו מאמינים שחוג הלקוחות אומר לא מעט על החברה איתה אנו עובדים – אנו נרצה לבדוק מי הם חוג הלקוחות של החברה, האם מדובר בחברות קטנות, גדולות, תאגידים והאם יש להם לקוחות מן הנישה שלנו.
 • מגוון רחב של פתרונות מחשוב לעסקים תחת קורת גג אחת – בסופו של דבר אף אחד מאיתנו לא רוצה להתפזר בין מספר נותני שירות, לכן חשוב מאוד שהחברה שאיתה אנו נעבוד תספק לנו מגוון רחב של פתרונות מחשוב לעסקים תחת קורת גג אחת – כך אנחנו יכולים להיות רגועים ולדעת שאנחנו מקבלים מעטפת שירותית מלאה.
 • אפיון והתאמה אישית לכל לקוח – אנו רואים חשיבות באפיון והתאמה אישית לכל לקוח בהתאם לצרכים שלו, בדקו שהחברה שאיתה אתם עובדים עושה זאת עבורכם.

מחשוב לעסקים

מחשוב הוא חלק בלתי נפרד מהתפעול של כל עסק מודרני. מערכות מחשוב משמשות לניהול הנהלת חשבונות, שיווק, תקשורת, אבטחת מידע ועוד.

סוגים שונים של שירותי מחשוב לעסקים:

 • תשתיות IT: התקנה ותחזוקה של שרתים, רשתות, מחשבים אישיים, תוכנות ועוד.
 • פיתוח תוכנות: פיתוח תוכנות ייעודיות לניהול עסק, כגון תוכנות לניהול לקוחות (CRM), תוכנות לניהול מלאי (ERP) ועוד.
 • אבטחת מידע: הגנה על מערכות המחשוב מפני התקפות סייבר וגניבת מידע.
 • שירותי ענן: אחסון נתונים וגיבוי מערכות בענן.
 • תמיכה טכנית: מתן מענה לתקלות ותמיכה טכנית בשוטף.

יתרונות השימוש בשירותי מחשוב לעסקים:

 • שיפור היעילות: מערכות מחשוב יכולות לייעל תהליכים רבים בעסק, כגון ניהול לקוחות, ניהול מלאי ותקשורת.
 • שיפור שביעות רצון הלקוחות: מערכות מחשוב יכולות לעזור לשפר את שביעות רצון הלקוחות, כגון מערכות שירות לקוחות ומערכות CRM.
 • חיסכון בעלויות: שימוש בשירותי מחשוב יכול לעזור לחסוך בעלויות תפעול, כגון צריכת אנרגיה וחומרי גלם.
 • שיפור הבטיחות: מערכות מחשוב יכולות לעזור לשפר את הבטיחות בעסק, כגון מערכות גילוי וכיבוי אש ומערכות אזעקה.

אמרתם שירותי מחשוב לעסק אמרתם גלובל נטוורקס

חברת גלובל נטוורקס איי.טי פרופשיונלס בע”מ הינה אחת מן החברות החלוצות והמובילות בישראל בעולמות המחשוב. החברה הוקמה בשנת 2001 והפכה במרוצת השנים לביטוי שגור בעולמות המחשוב ולבחירתם הטבעית של אלפי עסקים וחברות בישראל. החברה חורטת לדגלה אמינות, הקשבה לצרכי הלקוח ואפיון צרכיו ושלמות ביצוע – כל אלו מהווים את הבסיס לצמיחתה של החברה גם לאחר כ -20 שנה.

החברה עובדת ללא לאות ומספקת עבורכם מגוון רחב של פתרונות בתחום רשתות התקשורת ומספקת פתרונות גם בעולמות מערכות המידע, מיקור חוץ, וירטואליזציה, יישומי תכנה מבוססי WEB ובסיסי נתונים.

אנו מזמינים אתכם להצטרף אל חוג לקוחותינו ולאפיין עוד היום את צרכי המחשוב בעסק שלכם.

בוחרים נכון – בוחרים גלובל נטוורקס.

להתחלת השיחה
1
צריכים עזרה?
Scan the code
היי 👋
איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן