שירותי מחשוב לחברות הייטק ובתי תוכנה

בשביל חברות הייטק ובתי תוכנה שירותי המחשוב חייבים להיות בחשיבות עליונה, מכיוון שרוב עיסוקם נמצא ברשת וכן על מחשבים לכן זקוקות חברות הייטק לעבוד מול חברה מקצועית המתמחה באספקת שירותי מחשוב לחברות הייטק ובתי תוכנה , פתרון בעיות מחשוב מהיר ושירותי IT איכותיים שוטפים הם חובה לכל חברת הייטק או בית תוכנה השואפים לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר וכן אף לחסוך בעלויות ולמנוע בעיות עתידיות.

חברה המקבלת שירותי מחשוב להייטק ובתי תוכנה מחברת גלובל נטוורקס
איך לבחור ספק שירותי מחשוב לחברות הייטק ובתי תוכנה

איך בוחרים חברה המספקת שירותי מחשוב לחברות הייטק ובתי תוכנה

על מנת  לבחור חברה אשר תספק לכם שירותי מחשוב מתקדמים ואיכותיים חשוב מאוד לשים דגש על הדברים הבאים:

המלצות- כאמור לחברות הייטק יש צורך בשירותי מחשוב איכותיים ומתקדמים ולכן חשוב מאוד לקבל המלצות מחברת IT המציעה לכם את השירותים, תבקשו מהחברה לשלוח לכם פרטי התקשרות עם לקוחות קיימים ועדיף שיהיו מתחומים זההים או קרובים לתחום שלכם.

הכרת תחום תעסוקת הלקוח- בכל תחום דרושים שירותים וכלים שונים וכן זה נכון גם לגבי איכות השירות שמקבלים, חברה שמספקת שירותי מחשוב לעסקים צריכה להבין ולהכיר את התחום שלכם ואת כל שירותי המחשוב היחודיים הדרושים לתחום שלכם, לדוגמא כלים/ תוכנות פיתוח ייחודיות. הכרה של ספק השירותים עם התחום שלכם היא קריטית לחיסכון בזמן ( מחקר תחום, פתרון בעיות וכו’) וכן גם לחיסכון בכסף.

תכנון לעתיד- חשוב מאוד שספק השירותים שלכם ייתן לכם תוכנית עסקית עתידית, ישנם ספקי שירותי IT לעסקים המתייחסות ללקוחותיהם כפרויקט ולא כספק המלווה את העסק ומסתכל איתו יחד לעתיד, חשוב לשכור את שירותיהם של ספקים אשר תציע לכם פתרונות יעול ותעזור במקרה ותרצו להרחיב את אופי והיקף הפעילות שלכם.

השירותים שאנו מספקים לחברות הייטק ובתי תוכנה

אנו בלוגבל נטוורקס מספקים שירותי מחשוב לחברות הייטק ולבתי תוכנה הכוללים:

 1. HELP DESK- אנו מנהלים מרכז תמיכה ופתרון בעיות הזמין 24/7 .

 2. שירותי רכש- אנו מבצעים רכישה והתאמה של כל ציוד התקשורת והמחשוב הדרושים בהנחות משמעותיות.

 3. אבטחת גישה- אצלנו תוכלו ליצור מערך אבטחה הכולל ניהול סיסמאות והרשאות העובדים, וכן התאמה אישית של אבטחת המידע הרשתית במשרד.

 4. גיבוי- אנו עובדים עם מערכות גיבוי DR מתקדמות וכן גיבוי על שירותי ענן.

 5. התקנות ותיקונים- אנו מעסקים צוות מוסמך ומנוסה לכל הקשור בהתקנות של מחשבים ורשתות וכן בתיקוני מחשבים ותשתיות תקשורת בבית העסק.

 6. מעבדות חומרה- אנו מספקים שירותי מעבדה מתקדמים לטיפול בבעיות של תוכנה וכן של חומרה.

 7. התממשקות לתוכנות- לנו ניסיון רב בהתממשקות לתוכנות ייחודיות וכן שירותי מחשוב לחברות הייטק ובתי תוכנה כגון: תוכנות VAR, תוכנות AI , תוכנות AR וכן תוכנות IOT ועוד, אנו מתאימים את התוכנה הכי  מומלצת בהתאם לתחום העיסוק של חברת ההייטק.

  חברה המקבלת שירותי מחשוב לחברות הייטק ובתי תוכנה מחברת גלובל נטוורקס
  חברת גלובל נטוורקס מספקת שירותי מחשוב לחברות הייטק ובתי תוכנה

להזמנות והצעות מחיר אודות שירותי מחשוב לחברות הייטק ובתי תוכנה מגלובל נטוורקס

אצלנו בחברת גלובל נטוורקס תוכלו לקבל את כל שירותי המחשוב הדרושים לבית העסק שלכם! אנו מספקים שירותי התקנת תשתיות, גיבוי, תמיכה ועוד. לנו ניסיון רב במתן שירותי מחשוב לחברות הייטק ובתי תוכנה, אצלנו תקבלו יחס אישי ושירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר!

אנו נשמח  לספק לכם רשימה של לקוחות ממליצים מתחום ההתמחות שלכם!

לפרטים ותיאום פגישה ללא כל התחייבות התקשרו עכשיו 072-3901120

להתחלת השיחה
1
צריכים עזרה?
Scan the code
היי 👋
איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן