שירותי מחשוב למשרדי פרסום

עולם הפרסום והשיווק השתנה מאוד במהלך העשור האחרון, מאז המעבר של עולם פרסום לממק הדיגיטל לכל חברת פרסום דרוש ספק מתמחה במתן שירותי מחשוב למשרדי פרסום , להם תוכנות ייעודיות וכן צורך עז בתמיכה טכנית ופתרון תקלות מהיר, ציוד טכנולוגי, שירותי אחסון ואבטחת מידע מתקדמות.

משווקים לאחר קבלת שירותי מחשוב למשרדי פרסום מחברת גלובל נטוורקס
איך לבחור ספק המתמחה במתן שירותי מחשוב למשרדי פרסום

איך בוחרים ספק המתמחה במתן שירותי מחשוב למשרדי פרסום

ישנם המון חברות וספקי שירות IT טובות המספקות את כל השירותים הדרושים למשרדי פרסום, כאשר אנו מחפשים ספק IT מומלץ לברור בצורה יסודית בין החברות המתמחות במתן שירותי מחשוב למשרדי פרסום :

המלצות- כאמור כל משרד פרסום בימינו זקוק לשירותי מחשוב מתקדמים ומגוונים, לכן אין להקל ראש בבחירת ספק מחשוב. מומלץ לבצע סקר שוק ולראות מי הן  החברות המובילות והמומלצות בשוק ולראות מה הן מציעות, בנוסף תחום הפרסום הוא אומנם תחרותיאך גם קהילת המקדמים תמיד שם לעזור אחד לשני, לכן ניתן לבקש מהקולגות שלכם המלצות על  חברה המספקת שירותי מחשוב לעסקים וכן שירותי מחשוב למשרדי פרסום בפרט.

מומחים בתחום – לכל תחום ונישה יש את התוכנות ושירותי המחשוב הספציפיות לתחומו. כך גם אצל חברות שיווק, לרוב משרדי פרסום יצטרכו שירותי גיבוי מתקדמים, ממשק מיילים, אבטחת מידע ( במקרה של זליגת מידע על תלמיד ההשלכות יכולות להיות קשות) , שרת לוקלי, מרכזיה ולטלפוניה , תמיכה טכנית שוטפת ועוד, חשוב מאוד כי ספק שירותי המחשוב שאתם בוחנים יהיה מומחה ובעל ניסיון בתחום שלכם.

מבט לעתיד –  שירותיו של ספק IT לא מסתכם בפרויקט אחד ולא בביצוע עבודות בסגנון “שגר ושכח” וכי השירות שלו מתבצע בצורה שוטפת למשך תקופה ארוכה, לכן חשוב מאוד שספק שירותי המחשוב למשרדי פרסום יידע לייעץ, לעזור ולתת פתרונות מנע לבעיות עתידיות, לשם כך נדרשת מומחיות והכרה עם תחום השיווק והפרסום.

משווקים לאחר קבלת שירותי מחשוב למשרדי פרסום מחברת גלובל נטוורקס
חברת גלובל נטוורקס מספקת שירותי מחשוב למשרדי פרסום

השירותים שאנו מספקים לחברות שיווק

אנו בלוגבל נטוורקס מספקים שירותי IT לעסקים וכן שירותי מחשוב למשרדי פרסום בפרט הכוללים:

  1. HELP DESK- אנו מספקים שירותי HELP DESK סביב השעון ומספקים שירות עזרה ראשוני ופתרון תקלות בטלפון.

  2. רכש- אנו רוכשים בשבילכם את כל המוצרים הדרושים לעסק שלך במחירים והנחות משמעותיות.

  3. אבטחת מידע- אבטח סייבר חייבת להיות ברמה הגבוהה ביותר משרדי פרסום, אנו מבצעים שדרוג וכן בנייה של מערכות אבטחות מידע מתקדמות.

  4. גיבוי- אנו מבצעים גיבוי על גבי ענן וכן גיבוי כל המידע הקיים במערכות גיבוי DR מתקדמות.

  5. התקנות ותיקונים- אנו מספקים שירותי תיקון והתקנת תשתיות ומוצרי מחשוב ע”י צוות טכנאים מוסמך המגיע לבית העסק.

  6. מעבדות חומרה- אצלנו תוכלו לקבל שירותי מעבדת חומרה מתקדמות.

  7. התממשקות לתוכנות- לחברת גלובל נטוורקס יש ניסיון מוכח ועשיר בכל התוכנות הדרושות למשרדי פרסום וכן האפשרות להתממשק לכל המערכות השונות ולסכרן בינהם.

להזמנות והצעות מחיר אודות שירותי מחשוב למשרדי פרסום מגלובל נטוורקס

אנו בחברת גלובל נטוורקס מספקים שירותי מחשוב מתקדמים הכוללים את כל השירותים הדרושים לתפעול תקין ושוטף של משרד הפרסום שלכם! והכול תחת קורת גג אחת! אצלנו תוכלו לקבל שירותי תמיכה, גיבוי, התקנת תשתיות ומוצרי מחשוב, ממשקי מיילים ומערכות אבטחת מידע מתקדמות ועוד. אנו בעלי ניסיון רב במתן שירותי מחשוב לעסקים וכן שירותי מחשוב משרדי פרסום בפרט, אצלנו תקבלו את השירות האיכותי ביותר, מענה מקצועי וחם והכי חשוב התוכנות ופתרונות ה- IT המתקדמים ביותר! תוכלו לבקש מאיתנו רשימה של לקוחות ממליצים מתחום השיווק והפרסום בשיחת הייעוץ!

לפרטים ותיאום פגישה ללא כל התחייבות התקשרו עכשיו 072-3901120

להתחלת השיחה
1
צריכים עזרה?
Scan the code
היי 👋
איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן