שירותי מחשוב למשרדי רואי חשבון

רואי חשבון ומנהלי חשבונות הינם נושאי משרות אמון , משרדים אלו מחזיקים חומר עסקי רב של לקוחותיהם . משרדי רו”ח זקוקים למערך מחשוב מהיר, אמין, אבטחת מידע ללא פשרות, מערכת גיבויים מדוייקת ואיכותית , כל זאת בכדי שיאפשר להם להעניק שירות איכותי ללקוחותיהם.

שירותי אבטחת מידע לחשבונות

תוכנה שמותאמת לאופי הפעילות שלכם

רוצים לדעת שאתם אכן נוקטים בצעדים הנכונים למען קידום המשרד שלכם? נמליץ לכם להתחיל בכך שתבינו באילו שירות מחשוב לעסקים יהיה כדאי לכם לבחור, ובדיוק על כך אנחנו מתכוונים לדון לאורך המאמר.  במשרדי רואי חשבון ישנה נטייה לעשות שימוש לא מועט בטפסים ומסמכים שצריך למלא בעבור הלקוחות. כל ההתנהלות בין משרד רואי החשבון לבין הלקוחות יכולה להיות לעתים לא פשוטה, וזאת במיוחד כאשר מספר הלקוחות תופס נפח משמעותי ונוצר קושי לשלוט בכולם ולהעניק להם את שירות ברמה גבוהה. 

בכדי שאתם לא תשתרכו מאחור עם הדרך שבה אתם מנהלים את המשרד שלכם ומתנהלים אל מול הלקוחות, נמליץ לכם בחום לעשות שימוש בתוכנה אשר תהיה מותאמת בדיוק לצרכים העסקיים שלכם.

תוכנה מהסוג שהזכרנו תוכל לעזור לכם לשלוט בכל המידע וההתקשרות אל מול הלקוחות והגורמים השונים, וכך בעצם אתם תוכלו לחסוך לעצמכם לא מעט זמן שהיה עלול ללכת לאיבוד על התנהלות לא ראויה.

כאשר ניצבת לפניכם ההזדמנות לזנק את העסק קדימה עם שירותי מחשוב למשרד רואי חשבון שכוללים מענה מקיף לכל הצרכים שלכם, אז לא יהיה כדאי לכם להתלבט יותר מידי לגבי העניין וללכת עליו בכל הכוח. אנו בטוחים שזה יביא לגדילה משמעותית ברווחיות של המשרד שלכם ולצמצום של עלויות שהטרידו אתכם בעבר.

בין אם אתם רוצים ליהנות משירות של גיבוי ואחסון המידע שלכם, מחשוב ענן, אבטחת מידע או שירותי IT מתקדמים, אז במקרה הזה אתם יכולים להיות רגועים, שכן כאשר אתם בוחרים לפנות אל חברת גלובל נטוורקס, אתם בעצם יכולים לקבל את כל השירותים הללו.

תמונה של משרד רואי חשבון לאחר קבלת שירותי מחשוב

 

להלן מגוון שירותים אותם מספקת גלובל נטוורקס למשרדי רואי חשבון 

  1. מרכז תמיכה (HELP DESK) למתן פתרונות משך כל שעות הפעילות.

  2. שירותי רכש והתאמה של ציוד מחשבים ותקשורת המתקדמים ביותר במחירים נוחים.

  3. ניהול הרשאות, סיסמאות ומערך אבטחה לפי דרישות המותאמות לצרכי המשרד.

  4. מערכות גיבוי DR וגיבוי נתונים בענן.

  5. מגוון שירותי ענן לעסקים 
  6. צוות מיומן ומוסמך להתקנות ותיקונים של מחשבים ורשתות תקשורת.

  7. מעבדה מתקדמת לטיפול בבעיות חומרה ותוכנה.

  8. ניסיון בהתממשקות לתוכנות ייחודיות לרואי חשבון כגון: חשבשבת ,מיכפל , חיסולית , עצמאית , שיקלולית, רם ניהול, קונטו, הצהרונית ועוד…

להצעת מחיר אודות שירותי מחשוב למשרדי רואי חשבון

אם אתם רוצים לנקוט בצעד הנכון בעבור קידום הפעילות העסקית שלכם ולא להמתין יותר מידי, אז יהיה כדאי לכם לפנות כבר בזמן הקרוב אל גלובל נטוורקס, אשר ישמחו ללוות אתכם ולשתף אתכם בכל מה שאתם צריכים לדעת לקראת הטמעת שירות המחשוב שהכי רלוונטיים לפעילות העסקית שלכם. צרו קשר עוד היום לפרטים נוספים. 1-700-707-477 

להתחלת השיחה
1
צריכים עזרה?
Scan the code
היי 👋
איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן