שירותי ענן אמזון AWS

שירותי ענן מהווים נדבך חשוב מבערך המחשוב של חברות רבות במשק .  באמצעות שירותי ענן אמזון (Amazon Web Services) ניתן ליצור סביבות ענן המותאמות לדרישות של כל עסק כגון גיבוי נתונים, שרתים וירטואלים , שירותי אחסון אתרים ושירותי בסיסי נתונים התומכים במערכות המידע של העסק .

באנר של שירותי ענן אמזון amazon web services

מהם שירותי ענן של אמזון (amazon web services)?

שירותי ענן של אמזון הם שירותי אחסון, אבטחה וגיבוי אשר מתבצעים בענן תוך אבטחה מרבית. שירותים אלה כוללים את השרתים הווירטואליים, תחנות העבודה של החברה, גיבוי מסמכים של החברה ושירותי דואר אלקטרוני. השירותים כוללים גם הוספת מערכות ניהול ובקרה מתקדמות ביותר תוך כדי ליווי וייעוץ.

מה כוללים שירותי ענן של אמזון (amazon web services)?

שירותי ענן של אמזון (amazon web services) כוללים:

שרתים ווירטואליים בענן EC2 – ניתן לבנות שרתים וירטואלים ע”י שימוש בשירות ענן של אמזון AWS הנקרא EC2 השירות מאפשר הקמה של כמעט כל משאב מחשוב החל בשרתי WINDOWS בהמשך לשרתי LINUX השירות מאפשר גישה מאובטחת מהירה מכל מקום הן למשתמשים והן ולמנהלי הרשתות ואנשי ה IT .

שירותי בסיסי נתונים – AWS – amazon web services מאפשרת עבודה עם שירותי בסיסי נתונים רלציונים יחסיים שירותי ה RDS מאפשרים שימוש ב MYSQL ו POSTGRESQL אלו מאפשרים ללקוח לעבוד באופן אלסטי מאובטח ומאפשר קישור לשירותי AWS  נוספים .

גיבוי מסמכי הארגון S3 – באמצעות שירותי ה STORAGE של AWS הנקראים S3 ניתן לרכוש שירותי אחסון שונים ומגוונים שיכולים לתת מענה כמעט לכל צורך ארגוני, לדוג’ ניתן לבנות BUCKET לתת גישה למערכות הגיבוי ולגבות אליו את הנתונים הרגישים של הארגון. כל זה באופן מאובטח זמין ומהיר כך שבעת בעיה השחזור הופך להיות  מהיר.

שירותי אחסון אתרים – באמצעות שירותי LIGHTSAIL ניתן לאחסן אתרים ארגוניים להרים שירותי WEB שונים כגון NGINX WORDPRESS ועוד… ניתן לתקשר עם שירותי ענן אמזון AWS נוספים ולהנות מאיכויות השימוש וממגוון המוצרים של AWS באופן פשוט בטוח , נוח, זול ויעיל הכולל אפשרות גדילה והתרחבות בכל רגע נתון.

לוגו של שירותי ענן של אמזון amazon web services

שירותי ענן של אמזון עושים בגלובל נטוורקס

גלובל נטוורקס הינה שותף  של אמזון ואתם בתור לקוחות תוכלו לרכוש שירותים מותאמים לצרכים שלכם ולהנות מיעוץ של מומחים (Amazon Web Services), . אם אתם חברת סטארטאפ תוכלו ליהנות משירותי ענן של אמזון (Amazon Web Services) המותאמים אליכם, כך שיעזרו לייעל את העבודה הייחודית שלכם, ואף לעבוד בצורה בטיחותית ויעילה מכל מקום בו אתם נמצאים, ללא הגבלה. בנוסף לכך, תוכלו ליהנות משירותי ייעוץ, ליווי, תכנון והקמה של פתרונות מחשוב המותאמים לצרכים האישים שלכם. כל שירותי ענן של אמזון כולל גיבוי ואבטחה וניתנים ללא הגבלה במהלך כל שעות היממה.

לקבלת  הצעת מחיר לשירותי ענן של אמזון, התקשרו עוד היום לגלובל נטוורקס בטלפון: 02-6730999

להתחלת השיחה
1
צריכים עזרה?
Scan the code
היי 👋
איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן