צוות IT

IT ראשי תיבות של INFORMATION TECHNOLOGY או טכנולוגיית המידע בעברית, הינו מונח מקצועי המתייחס למכלול השימושים בטכנולוגיות המחשוב והתקשורות לצורכי ניהול ועיבוד מידע.

כאשר מדברים על שירותי IT לארגונים ועסקים המוענקים על ידי צוות IT לעסקים, מדברים על מכלול שלם של שירותים אשר נועדו להבטיח שמשתמשי כלל מערכות המחשוב בבית העסק, הארגון או החברה, יוכלו להפעילם בקלות ובנוחות מרבית וכל זאת תוך שמירה מקסימאלית על אבטחת המידע.

תמונה של צוות IT
גלובל נטוורקס מספק שירותי it על ידי צוות מקצועי ובעל ניסיון רב בתחום המחשוב

מה כוללים שירותי IT לעסקים?

שירותי IT לעסקים מיועדים למטרות שיפור יעילות העבודה של מערכות המחשוב המצויות בבית העסק. שירות זה בא לידי ביטוי במספר היבטים שונים הקשורים לתחום טכנולוגיית המידע, לרבות, שירותי תחזוקה ושירותי SYSTEM למערכות מחשוב קיימות, שירותי HELP DESK במסגרת השתלטות מרחוק על שולחן העבודה ו/או הגעה פיזית של צוות IT לעסקים לבית העסק, שירותי תחוזקת שרתים וירטואלים המשמשים לצרכי אחסון, שירותים וירטואלים בענן המותאמים למכלול צרכי האחסון והעברת המידע בבית העסק, פתרונות אחסון, פתרונות מחשוב לעסקים, בענן, מכירת שרתים ומתן שירותי ייעוץ ומכירה בכל הנוגע למערכות מחשוב והציוד הנלווה אליהן.

שירותי IT לעסקים למי הם מיועדים?

שירותי it לעסקים מיועדים לכל סוגי העסקים, החברות והארגונים העושים שימוש במערכות מחשוב כאלו ואחרות לצרכי ניהול ועיבוד מידע, וכל זאת ללא קשר למספר עמדות העבודה הממוחשבות בבית העסק. בעידן המודרני בו אנו חיים ומנהלים את עסקינו, מערכות המחשוב מהוות חלק בלתי נפרד (ואולי המרכזי והחשוב ביותר) בפעילותו של בית העסק, ולכן, שירותי IT המוענקים על ידי צוות IT לעסקים מיועדים ומותאמים לכל סוגי העסקים באשר הם, וכל זאת במסגרת התאמה אישית של  סוג ואופי השירות בהתאם לצרכי בית העסק.

אנחנו בחברת גלובל נטוורקס, מאפשרים לכל סוגי העסקים ליהנות משירותי צוות IT לעסקים. צוות זה מתמחה במתן פתרונות שירות בתחום ה-IT, וכל זאת במסגרת התאמה אישית מלאה לצרכי המחשוב בבית העסק, החברה או הארגון. לפרטים נוספים בנושא, חייגו עכשיו 02-6730999

להתחלת השיחה
1
צריכים עזרה?
Scan the code
היי 👋
איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן