שירותי SIEM/SOC

שירותי SIEM SOC

שירותי ניטור מערכות מחשוב ואירועי סייבר הינם שירותים חיוניים לכל ארגון, חברה וגופים ממשלתיים ומוסדיים בכל הקשור להתקפות סייבר זליגת מידע רגיש וכופר.

בכל זמן מה אנו שומעים על חברות ענק וארגונים אשר נופלים לידיהם של האקרים ומתקפות סייבר שונות במטרה לחדור למערכות ולהשתמש במידע הרגיש של כל עסק / ארגון במטרה לקחת כופר. מדובר בפגיעה כלכלית וגם פגיעה במותג של העסק (בטח כאשר מדובר על גופים גדולים כמו קופות חולים / חברות ביטוח ופיננסיים, חברות אשראי, חברות תעופה ועוד).

לשם כך יש צורך בשירותי ניטור מערכות מחשוב ואירועי סייבר הנקראים בשם שירותי SIEM SOC. שירותים אלו מוסיפים מעגל הגנה נוסף שינטר את האירועים הללו יזהה וידע בזמן אמת לטפל ולפתור את האירועי סייבר הללו – ובכך לצמצם משמעותית / לבטל את האסון שעלול להתרחש.

שירותי SIEM –
Security Information Event Management

מדובר למעשה בתוכנה אשר מטרתה לאסוף נתונים ממקורות שונים במערכות של הארגון / העסק וע”י ביצוע של קורלציה של הנתונים שנאספו לבין האירועים שהוגדרו מקבלים התראות אבטחה בזמן אמת.

שירותי SOC –
Security Operations Center

מדובר למעשה על מרכז ניטור איומי סייבר הפועל במתכונת של 24/7 שבו נמצאים צוות האנליסטים המקצועי של גלובל נטוורקס. ע”י שימוש במערכות ובכלים שונים צוות ה SOC מנטר, חוקר ומדווח על אירועי אבטחת מידע חריגים.

שירותי ניטור איומי סייבר SIEM SOC בגלובל נטוורקס

חברת גלובל נטוורקס הינה חברה המתמחה במתן שירותי מחשוב לעסקים ושירותי אבטחת מידע לעסקים ולארגונים הטובה בישראל! לרשותנו צוות אנליסטים המתמחים בניטור איומי סייבר – פנו אלינו עוד היום ונדע לאפיין בדיוק את הצורך של הארגון שלכם ולפעול נכון בכדי לשמור על המידע הרגיש שלכם.

לתיאום פגישת ייעוץ עם צוות המומחים שלנו לשירותי SIEM SOC ניטור איומי סייבר חייגו:  072-3901120

להתחלת השיחה
1
צריכים עזרה?
Scan the code
היי 👋
איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן