5 סיבות מדוע כדאי לכם להעביר את העסק שלכם לענן

שירותי ענן לעסקים כל היתרונות

מחשוב ענן הוא לא קונספט חדש. הוא קיים כבר עשרים שנה ולמרות זאת חברות רבות עדיין בוחרות לתפעל את עצמן בדרך הישנה הקלאסית. כשלעצמו לא מדובר על דבר רע, אבל אתם מכירים את הביטוי: ‘זה טוב עד שמשהו אחר טוב יותר’ ומחשוב ענן זה בדיוק זה. כבעל עסק אנו ממליצים לך להתחיל ולהשתמש בשירותי ענן ובמאמר זה נסביר מדוע.

1. תהיה לך גמישות

בוא נגיד שהעסק שלכם חווה תקופות טובות ופחות טובות במהלך השנה או במילים אחרות ‘מתנדנד’. הדרישות של העסק לרוחב פס משתנות ואתם צריכים כל הזמן להישאר עם האצבע על הדופק. איך תוכלו לעשות זאת עם משאבים מוגבלים? בעוד שהענן יכול לספק לך את אותה הגמישות לה אתה זקוק. אם אתה זקוק לרוחב פס גדול יותר יש לך גישה לשרתים המרוחקים. אם אתם צריכים שוב להוריד את רוחב הפס, הגמישות משחקת תפקיד חשוב מאוד כאן. הענן יאפשר לכם התאמה וזריזות תפעולית וזהו יתרון משמעותי אל מול המתחרים שלכם.

2. אין עדכוני תוכנה

עדכוני תוכנה אחראים במידה רבה על האבטחה. אתם חייבים שהעסק שלכם יהיה בטוח מפני השחתה. אם אתם בוחרים להשתמש בענן, השרתים אינם האחריות שלכם. הם אפילו לא במתחם של העסק שלכם. הספק אחראי על השרתים ואתם לא מתעסקים בזה בכלל, וזו הנקודה החשובה, שהרי לכל עסק יש דברים חשובים יותר להתעסק בהם, כמו למשל תיעול הזמן והאנרגיה להרחבת העסק שלכם ולא לעדכוני תוכנה וכל הקשור אל השרתים.

ראו גם: שירותי ענן של אמזון AWS »

3. אין עלויות חומרה

מדוע להוציא הון על שרתים כאשר אתם יכולים להשכיר שרתים ולהשתמש בהם בהתאם לצורך שלכם? אתם משלמים דמי מנוי (כמו תשלום חודשי), אשר אמור להיטמע במהירות בתזרים המזומנים של העסק. בנוסף, תדמיינו שאתם הבעלים של השרתים ונגרם נזק לאחד מהם. יש לכם מושג מה זה אומר מבחינת התקציב של העסק? זו חתיכת הוצאה להחליף את השרת שלכם. אבל לא תהיה לכם הבעיה הזאת אם תבחרו בענן. אם תהיה בעיה עם אחד השרתים, האחריות להחליף אותו היא לא שלכם. אתם אפילו לא חייבים להשתתף בחלק מהעלות.

4. אתם והעובדים שלכם יכולים לעבוד מרחוק

כיום, אנשים רבים עובדים מהבית או מכל מיני מיקומים. הגעה למשרד לאט לאט הופך למשהו שאפיין את העבר. באם העסק שלכם פועל בדרך הישנה, דבר זה אינו אפשרי, אך הענן מאפשר לכם לעבוד מכל מקום בו תבחרו. כל עוד יש לכם חיבור לאינטרנט. בנוסף, תלוי בחבילה בה תבחרו, יש לכם גישה לאפליקציות של מובייל גם כן. אינכם מוגבלים יותר למחשב אחד בו יש את היוזר שלכם.

ראו גם: פתרונות עבודה מרחוק לעובדים »

5. תיהנו מאבטחה טובה יותר

אתם זוכרים מה קרה כאשר איבדתם את המצלמה וזאת עוד לפני הימים בו השתמשתם בענן למטרת אחסון תמונות? איבדתם את כל התמונות שהיו על המצלמה. דבר זה יכול לקרות גם בכל הקשור אל מידע של העסק שלכם. אנשים מאבדים התקנים כל יום. הבעיה מתחילה כאשר יש לכם מידע רגיש על הפלאפון או הנייד שאיבדתם. זו טרגדיה אמיתית. שימוש באחסון בענן משמע שאתם לא מאבדים שום דבר, למעשה אתם אפילו יכולים להעביר את כל האינפורמציה מהלפטופ לענן, אם אתם חוששים שמא אותו מידע יכול לגרום באופן זה או אחרת לנזק לחברה שלכם.

אם עד היום לא אימצתם את הענן, אנחנו ממליצים לכם לעשות זאת. אפילו יתרון אחד מהרשימה אמור לשכנע אתכם לעשות זאת וזאת מלבד העובדה שהענן יותר ידידותי לסביבה, אתם יכולים לשלוט בקבצים באופן טוב יותר, הענן יעזור לכם להגביר את שיתוף הפעולה בתוך החברה שלכם. ואתם יכולים לשחזר מסמכים טוב יותר במקרים בהם משהו נהרס. כמו כן, חשוב שתזכרו ש – 94% מהעסקים שעברו לענן ראו שיפור באבטחה שלהם. אם כל אלו לא שכנעו אתכם. שום דבר אחר לא ישכנע אתכם.

ראו גם: אבטחת מידע בענן »

מעוניינים להעביר את העסק שלכם לענן?

פנו אלו בטלפון או השאירו פרטים ונזחור אליכם עם אפיון הצורך של העסק שלכם ולקבלת הצעת מחיר לשירותי ענן ושירותי מחשוב ענן בהתאם לצורך שלכם חברת גלובל נטוורקס מתמחה במתן פתרונות ושירותי מחשוב לעסקים וסטארט אפים.

תוכן עניינים

שירותי IT 

שירותי ענן לעסקים

אבטחת מידע לעסקים

פתרונות עבודה מהבית

להתחלת השיחה
1
צריכים עזרה?
Scan the code
היי 👋
איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן