שירותי ענן מומלצים

הקמת שירותי ענן , מאפשרים השכרה של IT כאלטרנטיבה לרכישתו. הענן עם כך, הוא סוג של שירות מחשוב שניתן למשתמש באמצעות מחשב מרוחק אליו, דרך האינטרנט. במקום להשקיע בתוכנה, חומרה ומסדי נתונים יקרים, חברות רבות בוחרות לגשת לכוח המחשובי שלהן דרך הענן או האינטרנט ולשלם על זמן השימוש בו. באופן כזה, הנתונים והחומרים של בית העסק מגובים ושמורים ולבית העסק אין צורך להתעסק עם גיבויים, ציוד ותקלות בשגרה. 

עם זאת, בחירה של שירות הענן המתאים ביותר עבור עסק או אדם פרטי כאחד, עשויה להיות מורכבת עבור רבים מאיתנו. בשביל לעשות לכם קצת סדר, אלו הם כמה שירותי ענן מומלצים, שיכול להיות שיתאימו למה שאתם מחפשים.

Google drive

עבור המשתמש הפרטי, Google Drive היא ללא ספק הבחירה הטבעית ביותר. התפריטים בדרייב אינטואטיביים ונגישים, ניתן לשתף ולהעביר קבצים מאחד לשני בקלות, האינטגרציה עם Google Photos ו-Gmail נוחה מאוד והשימוש בממשק הוא פשוט. בנוסף, תחת שירותי הענן של גוגל, תוכלו להשתמש בקבצי הענן שגוגל מציעה – Google Docs, כאלטרנטיבה ל-word המוכר ו-Google Sheets, אלטרנטיבה לקבצי ה-excel. השימוש בקבצים הוא נגיש ונוח ויתרה מכך, כשהקובץ נמצא על ענן ומשותף בין כמה אנשים – ניתן לערוך אותו במקביל.

OneDrive

OneDrive הוא שירות ענן שמציעה חברת מייקרוסופט, ובהתאם השירות מוטמע בדפדפן של ווינדוס ועובד בסנכרון עם מערכת ההפעלה. לכן, לא נדרשת לטובת השימוש בענן הורדה של אפליקציה נוספת למחשב. יתרון משמעותי של ה-OneDrive שנוגע לקהל יעד פופולארי שנהנה מהשירותים שמציעה מייקרוסופרט, הוא ההטבה שמוצעת לסטודנטים – טרה ביט חינם, נפח שהוא כמובן מעל ומעבר למה שהם צריכים.

Dropbox

על Dropbox כנראה שכבר יצא לכם לשמוע. מדובר באחד משירותי הענן הוותיקים ביותר, מהחלוצים בתחום. השירות הוותיק מאופיין בממשק נגיש ונוח, אפשרויות שיתוף נוחות במיוחד וסנכרון אמין ומהיר. השירות במקור תוכנן לסייע בשיתוף פעולה בין שותפים לפרויקטים שונים כמו עיצובים ומצגות ודרכו ניתן לשתף בקלות קבצים גדולים כמו מצגות PowerPoint, קובץ Photoshop ועוד.

Acronis True Image

החברה מספקת פתרון גיבוי ענן מאובטח ואמין. ניתן דרך השירות לגבות את המחשב כולו, ואת כל מה שנמצא במכשירים הניידים, בכוננים החיצוניים וגם ברשתות החברתיות דרך הממשק העוצמתי. ארקוניס מתהדרים באבטחה עוצמתית ואיכותית במיוחד והדבר בא לידי ביטוי בהצפנה איכותית, הגנה מפני תוכנות כופר ועוד.

ומה איתנו?

בסופו של דבר, הפתרונות הנפוצים ביותר בשוק כיום בצורתם החינמית, מתאימים בעיקר ללקוחות פרטיים ועבור תשלום לא בהכרח שווים את הכסף שהושקע בהם. חברת Global Networks היא חברה מובילה בעולמות מחשוב הענן ומציעה מגוון פתרונות מתקדמים מותאמים לכל לקוח אישית – שירותי גיבוי ענן, מכירת תשתיות ענן, ענן פרטי לעסק, פתרונות הדפסה וסריקה בענן, הקמת שרתים בענן הציבורי, העברת ארגונים ל-G-SUITE ועוד.

במקום להתעסק עם לרכוש שרתים פיזיים ולנסות למצוא מרחב מתאים למקם אותם ורכישה של מערכות ותוכנות תומכות – את כל אלה תוכלו לקבל מאיתנו. השירות שאנחנו מעניקים ללקוחות שלנו הוא 24/7, ויעניקו לכם אותו אנשי המקצוע האיכותיים והמקצועיים ביותר.

אם כל זה מדבר אליכם, אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ולהתלבט, לחשוב ולהתייעץ ובמידת הצורך – להיעזר בשירותי הענן שלנו.

תוכן עניינים

שירותי IT 

שירותי ענן לעסקים

אבטחת מידע לעסקים

פתרונות עבודה מהבית

להתחלת השיחה
1
צריכים עזרה?
Scan the code
היי 👋
איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן