תמיכה מרחוק

אחד מהשירותים הפופולאריים עבור חברות וארגונים רבים הם שירותים של תמיכה מרחוק. שירות זה מאפשר לשלוט מרחוק במחשב אחד באמצעות מחשב אחר.

שירות זה מוענק באופן המקצועי ביותר על ידי חברת גלובל נטוורקס עבור חברות וארגונים וגם מחשבים פרטיים. אנו מספקים שירות מהיר, יעיל תוך זיהוי תקלות ומתן פתרונות מידיים בשטח שבעבר היו מצריכים מכם הגעה למעבדות מחשבים ולהיות מוגבלים למספר ימים ללא גישה למחשב.

שירותי תמיכה מרחוק - גלובל נטוורקס

שירותי תמיכה מרחוק במחשבים

כיום באמצעות תוכנות חדשניות אשר מותקנות על המחשבים אנו יכולים לשלוט על כל מחשב ממרחק רב ולתפעל אותן. שירות זה הוא בעל יתרונות רבים גם עבור הלקוחות וגם עבור הטכנאים – במקום להעביר את המחשב למעבדה ולהשבית את הפעילות למספר ימים ניתן לפתור את הבעיה במהירות על ידי התחברות של הטכנאי לתוכנה שמותקנת על המחשב ולפתור את התקלה. גם עבור הטכנאים פתרון זה מאפשר להם להישאר במעבדה מה שבאופן טבעי מייעל את העבודה ומאפשר לו להגיע לכל לקוחותיו במהירות מבלי לצאת מהעסק.

שירותי תמיכה מרחוק שאנו מספקים:

  • תמיכה טכנית על ידי שליטה מרחוק – תמיכת מחשבים מרחוק על ידי טכנאי מקצועי בליווי טלפוני צמוד. אנו מתחברים למחשב של הלקוח ופותרים את הבעיה במהירות. במידה ולא יהיה ניתן לפתור אותה על ידי השתלטות טכנאי יגיע בהקדם למקום.
  • טיפול תקופתי – אחת למספר חודשים חשוב מאוד לבצע ניקוי יסודי למחשב, עדכון תוכנות, הסרת וירוסים והגנה – כל אלה מתאפשרים על ידי שירותי  it מרחוק במחשבים.

תמיכה מרחוק בגלובל נטוורקס

חברת גלובל נטוורקס מספקת מגוון שירותי מחשוב לבעלי עסקים ובניהם גם שירות תמיכה מרחוק. אנו מציעים טכנאים מנוסים ומקצועיים אשר זמינים במשך 24 שעות בעבור תפעול תקלות אשר מתאפשרות דרך תמיכה מרחוק גם אם זה בשעות הלילה או בסופי שבוע.

לפרטים נוספים וקביעת פגישת ייעוץ ללא התחייבות התקשרו – 072-390112002-6730999

 
להתחלת השיחה
1
צריכים עזרה?
Scan the code
היי 👋
איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן