שרתים וירטואלים בענן

לשירותי הענן הוירטואליים חשיבות רבה הן לעסקים והן ללקוחות פרטיים. שירותי הענן שומרים לנו על מידע רגיש בענן גם שנאבד לנו המידע בטלפון או במחשב ואין דרך אחרת להגיע אליו.

הקמת שירותים וירטואליים בענן כוללים מגוון רחב של פתרונות ויישומים החל מתשתית המחשוב, שרתים פיזיים ווירטואליים ועד לרמת התוכנה כשירות.

להלן מרכיבי השירות:

שירותי הקמת שירותים וירטואליים בענן כוללים את כל תשתית המחשוב שהעסק צריך עבור צרכיו עסקיים וצרכי אישיים.  שירותים אלה מותאמים לכל סוגי הלקוחות ולמגוון נרחב של פתרונות הכוללים אתרי אינטרנט, סביבת בדיקות, אזור ציבורי ללקוחות, פתרונות וגיבוי, פתרונות אחסון שיתופיים, סביבת עבודה מנוהלת ועוד. התאמת הקמת שירותים וירטואליים בענן נעשית באמצעות ייעוץ אישי ופרטני של אנשי גלובל נטוורקס וכוללת מכירת ציוד משלים בהתאם לצרכים של הלקוח

בשירותי תשתיות המחשוב יכול כל לקוח עסקי להקים לו את סביבת המחשוב המותאמת לצרכיו העסקיים (ענן פרטי)  הקבועים או צרכי המחשוב המשתנים ולהחליט על אופן ניהולה עצמאית או ע”י מקצועני ה IT של גלובל נטוורקס.

השירות מותאם לכלל סוגי הלקוחות ולמגוון רחב של פתרונות כגון: אתרי אינטרנט, סביבת בדיקות, אזור ציבורי ללקוחות, פתרונות גיבוי ו DR פתרונות אחסון שיתופיים, סביבות עבודה מנוהלות ועוד.

שירותי ענן לעסקים

היתרונות:

  1. צמצום עלויות תחזוקה – שירותי IT מתקדמים , רישוי, חשמל, נדלן ורשת.

  2. צמצום זמני האספקה, ההתקנה וההטמעה של החומרה והתוכנה שעשויים לארוך שבועות וחודשים לפרקי זמן קצרים ביותר.

  3. גמישות – במגוון השימושים הארגוניים.

  4. צמצום החשיפה לסיכון הקיים בהשקעות מחשוב בפרויקטים חדשים.

  5. מיקוד בפיתוח הפעילות העסקית ופחות בתשתית ה מחשוב של הארגון.

שרתים וירטואליים בענן עושים עם גלובל נטוורקס

אם אתם צריכים הקמת שרתים וירטואליים בענן לעסק חדש או לשדרוג עסק קיים, אתם חייבים חברה מקצועית ואמינה שתוכלו לסמוך עליה בעת הצורך. עם חברת גלובל נטוורקס תוכלו ליהנות מהיתרונות הבאים: צמצום עלויות תחזוקה הכוללות IT רישוי, עלויות חשמל, עלויות רשת ונדל”ן. כמו כן, תוכלו ליהנות מגמישות במגוון השימושים הארגוניים שלכם, לצמצם זמני אספקה, התקנה והטעמה של החומרה והתוכנה אשר עורכים שבועות ואף לעיתים חודשים. צמצום חשיפת הסיכון בהשקעות מחשוב בפרויקטים חדשים וכן מיקוד בפיתוח הפעילות העסקית שלכם ופחות בתשתית המחשוב של הארגון.

להצעת שירותים וירטואליים בענן התקשרו עוד היום לגלובל נטוורקס וקבלו מחירים משתלמים ביותר וייעוץ ותמיכה אישיים חייגו עכשיו – 072-3901120

להתחלת השיחה
1
צריכים עזרה?
Scan the code
היי 👋
איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן